2733
2739
عنوان

اقایون نظر بدین خانومام همینطور

| مشاهده متن کامل بحث + 4719 بازدید | 315 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچها من پریود هستم خیلی سرگیچه دارم از ساعت ۸،تا الان بیهوش افتاده بودم تازه ی کم بهتر شدم خیلی دلم میخواد من نظر بدم ولی چشمما دوتا دوتا میبینه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2731
اره خب این خودزنی خیلی مسئله مهمیه اما بین خودزنی و اسم کسی که زنش عاشقش بوده من فکر میکنم خودزنی رو ...

ن من کوتاه میام ن تو 😂😂😂😂

دختر کورد در قالب کلیشه نمی گنجد            دختر کورد وفادار است اگر وفا ببیند دختر کورد دلسوز است اگر دلسوز باشند  دختر کورد بی ریاست اگر نیرنگ و ریا نبیند  اما وای به حال آنهایی که بخواهند روح سرکشش را به بند بکشانندآنگاه لباس رزم می پوشد و ب جنگ میرود...جنگ قدرت های مردانه... دختر کورد ساده نیست پیچیده است همچون راه های کوهستانی سرزمینش کسی که در راهش قدم بگذارد او را به اوج میبرد وگرنه به دره ها واصلش میکند...
حالا یکی تو کوچمون هست استین کوتاه هم میپوشه از بازوش تا انگشتات تاتو زده زهرا زهرا زهرا....بزرگ و ک ...

باید یکی رو انتخاب کنه اسمش زهرا باشه وگرنه دهنش سرویسه😂

میتونم جواب همه بی تربیتا و بی شخصیت ها رو بدم ولی  سطحم و شعورم  خیلی ازشون بالاتره بنابر این از کنارشون ردمیشم میگن با خوک کشتی نگیر چون تو کثیف میشی ولی اون عاشق کثیف کردن خودشه😇😇😇
2740
اسم کامل

اگه اول اسم بود مثلا ام می تونستی یه زن بگیری که اول اسمش ام باش اما فک نکنم بتونی یه زن بگیری که دقیقا اسمش همون باشه😂😂😂😂بعد تو خونه بلوزتو در بیاری مامان بابات ریلکس بر خورد می کنن؟؟؟

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

عموی من عاشق ی دختره بود اسمش لقمان بود رو بازوش گنده خالکوبی کرده بود اسمشو😐😐 بهم نرسیدن چن سال بعد ازدواج کرد اسم زنش فرنگیسه مجبورش کرد اونو سوزوند رواون یکی زد فرنگیس   طفلی شانس نیورد ناز اسم  ن از زن چون طلاق گرفتن عموم مونده و ی بازوی جزغاله و ی فرنگیس😐😐😐😐

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
اگه اول اسم بود مثلا ام می تونستی یه زن بگیری که اول اسمش ام باش اما فک نکنم بتونی یه زن بگیری که دق ...

کاریم ندارن همه فامیل و در و همسایه دیدن

جَنگَلِ سوختِه را وَعدِه باران نَدَهید...
عموی من عاشق ی دختره بود اسمش لقمان بود رو بازوش گنده خالکوبی کرده بود اسمشو😐😐 بهم نرسیدن چن سال ب ...

لقمان مگه اسم مرد نیس؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂

بهترین کاری که کردم باور داشتن خودم بود💛🍒🎈
2706