2737
2734
عنوان

خانومایی که به شور درست کردن واردن لطفاً بیایید کلی وسایلم خراب شد

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزاد طریقه درست کردنشو بهت بگم سری بعد امتحان کن محشر میشه همشو ب هر شکلی ک دوس داری خورد کن بزار ب ...

گلم این دستور شما ترشی هست. من ترشی درست نکردم شور درست کردم. شور کلا یه لیوان سرکه داره. کلا قضیه اش فرق داره 

دنیام بچه هام 🥰  
2728
نپختیم که شور درست کردم 

ممشکل از سرکه یا نمکته که کمه گل من

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
بالا دیدم وستیلشو نوشتی ما به این میگیم ترشی که😳

ترشی کلا سرکه هست. شور اب نمک و یه لیوان سرکه ست. بعد ترشی گلپر و زردچوبه داره شور نداره. کلا سیستمش فرق واره 

دنیام بچه هام 🥰  
ترشی کلا سرکه هست. شور اب نمک و یه لیوان سرکه ست. بعد ترشی گلپر و زردچوبه داره شور نداره. کلا سیستمش ...

آهان 

ولی ما کلا میگیم ترشی بعد اسماشون متفاوته مثلا ترشی کلم،ترشی لیته،ترشی گلپر کلا نمیگیم شور خلاصه مرسی😂❤

2740