2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مال من چندروز بعد تولد فوت میکنن  

الهی😢

فامیل مادوتا بچش متابولیکی هستن نوزادیشون خیلی سخت گذشت.قرنطینه بودن و دائم ماسک اکسیژن بهشون وصل بود.الان یکی ۱۰ سالشه یکی ۷.ظاهرشون نرماله.هرکدوم ماهی ۵ میلیون هزینه آمپولهاشونه.ولی دکتر گفته ۱۸ سالگی میمیرن😔😔

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738

یه کاربر هم اینجا هست ک دخترش این بیماری و داره و الان تو کماس یک سالو نیمشه بچه مث ماه میمونه از بس نازه.

اسمش مامان_آلا2018 سرچ کنی میاد 

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
متابولیک چجوری مریضیه ؟

از بدو تولد یه سری ویتامینها یا پزوتئینهارو جذب نمیکنن.مشکل تنفسی دارن.تشنج دارن.اگر رسیدگی نکنی مشکل مغزی و معلولیت پیدامیکنن.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
یه کاربر هم اینجا هست ک دخترش این بیماری و داره و الان تو کماس یک سالو نیمشه بچه مث ماه میمونه از بس ...

آلا چی شد؟

یه کاربر هم اینجا هست ک دخترش این بیماری و داره و الان تو کماس یک سالو نیمشه بچه مث ماه میمونه از بس ...

نميدوني چيشد دخترش ؟

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
از بدو تولد یه سری ویتامینها یا پزوتئینهارو جذب نمیکنن.مشکل تنفسی دارن.تشنج دارن.اگر رسیدگی نکنی مشک ...

واي الهي بميرم خداكنه همه بچه ها سالم باشن 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
واي الهي بميرم خداكنه همه بچه ها سالم باشن 

خدانکنه.آمین🖐🖑

بیشترتو ازدواج فامیلی پیش میاد.فامیل مادخترعمو و پسرعمو هستن دوتا بچشون هردواینجوری ان😢ظاهرا سالمن‌.اما اگراشتباه نکنم هرروز تزریق دارن.پسرکوچیکه گفته بود مامان خسته شدم از اینهمه آمپول.😭😭😭

آلا چی شد؟

از چند ساعت یه بار کاربریشو چک میکنم فعلا ک خبری نیست قرار بود امروز رضایت بدن برای تراک گلو البته میگف الکی گفتم ب دکترا. طفلی خیلی امیدواره خیلی سخته

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2706