2737
2734

از اول مشکل مغزی داشت .علاعمش چطور بود اخه بچه من دنیا میان میبرم خونه بعد چندروز همه چی نرمال بعد ناگهانی کلی جیش میکنن شب ساعت های یک ونیم بعدش دیگه جیش ندارن ولی باز نرماله چهار ساعت که میگذره شیر میخورن میخوابن تو خواب دیگه نمیدونم چی میشه بیذار نمیشن بی خال واصلا دیگه گریه نمیکنن وبعد تشنج  دوروز بعد بستری هم میمیرن 

از اول مشکل مغزی داشت .علاعمش چطور بود اخه بچه من دنیا میان میبرم خونه بعد چندروز همه چی نرمال بعد ن ...

سلام خوبید ؟تسلیت میگم .منم بچه هامو در اثر بیماری متابولیکی از دست دادم ، میخواستم بدونم شما ازمایش دادین از بچه بعداز فوتش؟؟دکترا علتیو مشخص نکردن.؟؟

ممنون میشم اگه جوابمو بدید . شما دوباره باردار شدی؟؟

من #تاپیک_نمیزنم تا #قانون مسخره حذف #بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
مرسی همچینین شما چرا ادامه ندادی؟؟درمانش چی بود؟

دختر من یازده ماه پیش فوت کرد به ما گفتن احتمالا متابولیک هست بمیرم براش یهویی مث خواهرش تنهام گذاشت.دیگه نه دنبالش رفتم نه هیچی خدا خواست یکی سالم بهم بدع نخوادم که هیچی 

دختر من یازده ماه پیش فوت کرد به ما گفتن احتمالا متابولیک هست بمیرم براش یهویی مث خواهرش تنهام گذاشت ...

ببین اگه قصد داری برو دنبالش درمانش چیه؟

من #تاپیک_نمیزنم تا #قانون مسخره حذف #بشه

سلام. من به تازگی دخترم و از دست دادم. چون فامیل هستیم با شوهرم گفتن بیماری متابولیک بوده. 

برای بارداری دومتون قبلش تحت تظر دکتر ژنتیک بودید ایا؟؟ اطلاع دارید میشه از این مشکل پیشگیری کرد؟؟ 

2706