2733
2739
عنوان

من از دست این خانواده شوهر چ کنم اخههههخ

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 34 پست
اون لحظه ادم اینگاری روزه سکوت میگیره نمیتونه چیزی بگ بعدش یادم اومد کاش اینو میگفتم اونو میگفتم

عزیزم زنگ بزن به مادرشوهرت بگو روغن و فلان و فلان نداریم تو راه بخرید و بیایید شوهرم نیست

بعدم حتما حتما پولش بهشون بده تا فک نکنن خسیسی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا شما چقدر رو اصاب خودت راه میری 

فکن خانوادع خودتن حالا ی شام میزاری یا نهار

پس اون بدبختا چه کنن که با خانواده شوهر زندگی میکنن 

عزیزم قدر زندگیتو بدون با این چیزای پیش پا افتاده خرابش نکن .فک میکنی آخر این گله ها ب کجا میرسه😒

گلم چه زندگی ها که فقط بخاطر دیگران از هم پاشیدن 

حالا هم ب عنوان عروس خوب پذیرایی کن فردا جرعت اینو نداسته باشن پیش شوهرت بدتو بگن 😊😊

2731
اره گفتم امشب شیفته..گفتن پس میایم تنها نباشی..تعجب کردم..اینهمه شوهرم شیفته نیومدن الان برای چی میا ...

با حرص خوردن چیزی درست نمیشه

منم زیادی واسه این چیزا حرص میخورم آخرش فقط خودمو اذیت میکنم اونا که بالاخره میان

گروه قرمز❤️ وزن 
ای بابا شما چقدر رو اصاب خودت راه میری  فکن خانوادع خودتن حالا ی شام میزاری یا نهار پس اون بد ...

اخه خانواده خودم بودن من ک کاری نمیکردم خودشون میومدن کارارو میکردن اینا میان فقط میشینن..من با این وضع واقعا سخته الان سنگین شدم نمیتونم کارای خئدمم بکنم بخدا..

2740
اون لحظه ادم اینگاری روزه سکوت میگیره نمیتونه چیزی بگ بعدش یادم اومد کاش اینو میگفتم اونو میگفتم

خب مگه نمیگین هرهفته دعوت میکنن خودشونو😐هرموقع دیدی شماره اوناس بدون میخان دعوت کنن خودشونو اماده کن خودتو😁

2706