2737
2739
عنوان

ساک نینی و ساک مادر در. بیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 28 پست
اونم چیزی نباید بخوری در حد شربت به لیمو یا  کافی میکس بعد هم خودشون ژله میدن یا بگو برات درست ...

عه چباحال ژله میدن 😁

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که چیزی نبردم اصلا چون همسرم از بیمارستان ساک با لوازم کامل خرید برام

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728
آخه میذارن بپوشیم؟!!انگار خودشون لباس میدن واسه بیمارستان!چی ببریم؟تونیک؟بلوز شلوار؟چی؟

من ی لباس جلو. دکمه دار. میبرم ک بپوشم 

من ک میبرم لباسای بیمارستان بد رنگن😁😁😁

مگه میخوای بری سالن مد لباس خودتو نمیذارن بپوشی😆😆😆

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
پوشک برا خودتون پوشک بچه معمولی بگیر.  دونوع پوشک بچه داریم دیگه.یکی کامل یکی معمولی معمولیش ...

ممنون از راهنماییت 

بعد سز منظورمه ک اثر. بیحسی بره

بر ا بعد بیحسی حتما کافی میکس بخور ک سر درد نگیری

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2740

تا وقتی بی حسیتم بره اصلا حرف نزن یا سرتو تکون نده ک سردرد و کمر درد میگیری

انشالله بسلامتی تموم میشه میای خونه به امید خدا معمولا بیمارستان لباس لباس میده از این لباسهای راحتی  گشاد و بلند و جلوی یقش بازه دکمه میخوره داری نخی باشه بردار ولی لباس برای خودت نوزاد بردار برای ترخیص بیمارستان  تهران همه چی میدن  یه ساک برای مادرونوزاد هست بعداز زایمان میگن همراه از داروخانه بیمارستان بخره همه چی توش داره پتو نوزادلباس نوزاد پوشک ایقدرم استرس نداشته باش بسلامتی  همه راهور اومدی 

انشالله بسلامتی تموم میشه میای خونه به امید خدا معمولا بیمارستان لباس لباس میده از این لباسهای راحتی ...

مرسی از ارامشی ک بهم دادی