2733
2734
عنوان

وای خدا چطور تمیز کنم؟؟

298 بازدید | 20 پست

ما بخاطر شغل همسرم یه چند ماهی اومدیم شهر دیگه بهمون خونه دادن کوچیک و خیلیم کثیفه نمیدونم خانواده ای که قبل از ما اینجا بودن چطور زندگی کردن کل خونه رو گند گرفته الان اصلا حالم خوب نیست دست به هرچی میزنم چرب و چندشه حالم بهم میخوره یه جمله ای کلامی چیزی بگین انگیزه بگیرم نمیدونم از کجا شروع کنم دست دخترم میگیرم از خونه میزنم بیرون از بس کثیفیش رو اعصابه بگین چطور انرژی بگیرم؟حتی تو خونه غذا نمیخورم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چربی هارو با لوله باز کن صاف تمیز کن عین دسته گل میشه خونه 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

به اون لحظه ای فکر کن کل خونه رو تمیز کردی، همه جا بوی تمیزی و شوینده میده بعد تو راحت جلوی تلویزیون دراز کشیدی با دخترت کارتون مورد علاقه اشو میبینی 🥲

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
2740
نمیتونی کارگری چیزی بگیرید؟یا کمکی بیاری

شوهرم خیلی اصرار داره خدماتی بیاد تمیز کنه اما من قبول نکردم چون تمیز کار نمیکنن بازم باید خودم بیفتم جون خونه اونا الکی تمیز میکنن

شوهرم خیلی اصرار داره خدماتی بیاد تمیز کنه اما من قبول نکردم چون تمیز کار نمیکنن بازم باید خودم بیفت ...

بزار خدماتی بیاد یه دستی بکشه کثیفیای اساسیش رو برطرف کنه بعد خودت تمیز کن. منم چندشم میشه خونه مردمو تمیز کنم .بخصوص سرویس ها.وقتی اومدیم خونمون کمکی گرفتم دستشویی رو شست 

هیچم   هیچ
بزار خدماتی بیاد یه دستی بکشه کثیفیای اساسیش رو برطرف کنه بعد خودت تمیز کن. منم چندشم میشه خونه مردم ...

حالم از سرویس بهم میخوره وسواسیم خیلی بده شوهرمم کلافه کردم

ماهم اومدیم تو خونه الانمون کثیف همه جا کابینتا چربی گرفته،سرویس بهداشتی عین بین راهی ها بود با اینکه خونه بزرگ وتازه ساخته اصلا مستاجر قبلی بهش نرسیده بود.

اول سرویسهارو با جرم گیر وبعد با پودر لباسشویی شستم 

کابینتهارو  با پاک کننده چند منظوره تمیز کردم خیلی خوب چربی ولک هارو میبره،بعدشم اسپری ضد عفونی کننده زدم درهاشون رو باز گذاشتم یه روز که بو اینا نده وسایلاشو چیدم

2706