2737
2734
عنوان

لازمه شب یلدارو مفصل بگذرونیم با این گرونی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 71 پست
وااااااااااااای منم ، تو شب یلدا میخونی

چیکارکنم‌مجبورم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا حالا اونی که دستش ب دهنش میرسه باز یچیزی 

یکی نیس ب این بنده خدای اطراف ما بگه عزیز دل توکه نداری فقیری این قر و فر ها چیه از خودت درمیاری بچه هاتم چ دختر و چ پسر مجبور میکنی پولشو بدن 

بابا جان خب ساده تررررررر مگ وحی منزله استغفرالله ☹☹☹

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2731

منم دوست دارم خودمون 3تاباشیم اما نمیزارن که یه سال میخواستیم تنهاباشیم انقد مامانم اینا خاله هام داییم همه زنگ زدن مجبورشدیم ساعت 9راه افتادیم رفتیم   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
نه وحی منزله ک باید با اجیل و شیرینی و شکلات بگذرونیم این شبو😐

اره اره قسم خورده کوروش کبیر اصن..

اصن اون موقع اینجور نبوده اخه ک.

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
2740
یلدا فقط ی بهانه واسه دور هم بودنه مهم نیس چی داریم و چی میذاریم مهم اینه چن لحظه بیشتر کنار هم شا ...

بعلهههه مهم شاد بودنهههه

تو خاج اینجورمواقع حراجی میزنن که همه بتونن جشن بگیرن ایرانم مرغ وآجیل ومیوه راده برابرمیکنن   ...

😂 مخصوصا ماهشهر خوزستان چون هیچ نظارتی نیس

من عیدام آجیل نمی‌خرم 😁 تابستون که ارزونه و تازس میخرم خشک میکنم بو میدم تو طول سال اگه لازم بود استفاده کنیم اونم نه همیشه🤭

هیچ
آخییییی پس دوتاییتون بشه سه تایی تا سال بعد😘

مرسی عزیزم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
والا اگه چشم و هم چشمی بزاره .من ۳ساله متاهلم هرسالش خونه پدرشوهر بودم .امسالم ک هیچی چون بابام فوت ...

اخیییی خدا رحمتش کنه

اره واقعا حالا اونی که دستش ب دهنش میرسه باز یچیزی  یکی نیس ب این بنده خدای اطراف ما بگه عزیز ...

حالا خرجاش هیچی 

اوناییم که دستور میدن بااااااااید شب یلدا خونه من باشین و اگه نری تا یلدای سال بعد قهره و دعواهاش تو زندگیته دیگه خیلی مسخرن بخدا 

شاید یکی بخواد دوتایی با همسرش بمونن خونه 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2706