2737
2734
عنوان

لازمه شب یلدارو مفصل بگذرونیم با این گرونی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماقرارشده یه نفرهمه چی بخره بعددونگیش کنیم بریم باغ تقریباهرسال همین کاررو میکنیم هم دورهمیم هم فشاربه کسی نمیاد خیلی هم ارزون تردرمیاد

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2740
ماقرارشده یه نفرهمه چی بخره بعددونگیش کنیم بریم باغ تقریباهرسال همین کاررو میکنیم هم دورهمیم هم فشار ...

اره تعداد زیاد باشه هرکسی ی چیزی ببره ک خوبه دیگه

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
خوب کمتر کاه از خودت نیست کاهدون که از خودت

تو نمی دونی چه خوراکی هایی بود اگه میدیدی اینجوری نمی گفتی  

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
😉👍 والا به شب یلدا که می‌رسیم گرونتر میکنن مثلا هندونه رو پارسال کردند 15 منم گفتم ما یه شب هندونه ...

تو خاج اینجورمواقع حراجی میزنن که همه بتونن جشن بگیرن ایرانم مرغ وآجیل ومیوه راده برابرمیکنن   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706