2737
2739
عنوان

لازمه شب یلدارو مفصل بگذرونیم با این گرونی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 71 پست
😂😂😂 من شیرینی هم خودم میپختم 😂😂 کم مونده بود میوه ها مو هم از درخت خودم بچینم😂😂 دوروز خونه مو ...

منم دوست دارم برم مسافرت ولی شوهرم کارش جوریه دو روز بیشتر مرخصی نمیدن

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
منم دوست دارم برم مسافرت ولی شوهرم کارش جوریه دو روز بیشتر مرخصی نمیدن

من شوهرم مرخصیاشو ذخیره کرده بود 4 روز داشت باقیشم گوشیشو خاموش کرد 😂😂 گفت بذارن جا مرخصی ذخیره هام آخه مرخصیاشو نمی‌دادند 😂😂 رئیس پتروشیمی خیلی گداس میخواد با حداقل کارگر کارکنه و دسمزدو بیمه و اینا نده برا همین اینا رو به بیگاری میکشه😒

هیچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم این رسومات جدی هم هست واقعا،ماها وظیفه امونه زنده نگهش داریم،آجیل مشکل گشا از قدیم الایام در یلد ...

والا از قدیم اینجوری..شما دستتون ب جیبتون میرسه میخری..اونی ک نمیتونه بخره چی؟منو شوهرم دستمون ب جیبو دهنمون میرسه میتونیم بخریم اما چون خونه خودمون نیستیم..ی مقدار کم میخریم میدیم ب دو سه خانواده نیازمند..من نمیگم برگزار نکنین هرکسی صاحب اختیاره اما هوای بقیه هم داشته باشیم...من میگم چرا اجیل اونقدر گرون باشه ک همه نتونن این شب قشنگ رو بگذرونن چرا پدری شرمنده بچش بشه این شب..امیدوارم ریشه حرفمو متوجه شده باشی

من شوهرم مرخصیاشو ذخیره کرده بود 4 روز داشت باقیشم گوشیشو خاموش کرد 😂😂 گفت بذارن جا مرخصی ذخیره ها ...

همه نهاد ها اداره ها همینن..نیروهاشون پله میکنن خودشون برن بالا

2728
والا از قدیم اینجوری..شما دستتون ب جیبتون میرسه میخری..اونی ک نمیتونه بخره چی؟منو شوهرم دستمون ب جیب ...

منم حرفمم همینه گلم.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
آره 😒 مردم از بیکاری و بی پولی دارن میمیرن اینا از مردم بیگاری میکشن سوارش ن میشن 😒

ی سال پیش هوس کربلا کرده بودم شوهرم مجبور میکردم بریم زیارت..زیر بار نرفت ک میگه همین هزینه کربلا میدم ب ی  بیچاره ای ک پول نون و دکتر نداره..منم دیدم قبول نمیکنه دیگه اصرار نکردم

مامان من هر سال میوه ک میخرید بسته بندی میکرد بابام میبرد ب چند تا خونه میداد ک وضعشون خوب نبود..امس ...

دستشون درد نکنه 

ولی این ک میگم خیلی شورش میکنه 

مثلا پسته و بادوم و اینا رو باید براش از هرکدوم ی عالمه بخرن 

من خیلی حرص میخورم بخدا میگم خب پول اینارو بگیر و بذار تو جیبت ب خودت رواست نه ب مهمونی یک شبه 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2740
ی سال پیش هوس کربلا کرده بودم شوهرم مجبور میکردم بریم زیارت..زیر بار نرفت ک میگه همین هزینه کربلا می ...

والا کربلا بریم چکار  امام حسین لازم نداره بریم پیشش از همین جا دعا کن بریم اونجا پولمون بریزیم تو شکم یه سری آدمم که از ایرانی بدشون میاد 

همینجا خرج کن که برگرده تو کشور تو صندوق صندقاتم پول نمیدم چون دیدم تو جیب کیا میره

صدقاتمم میدیدم به بعضیا وضعشون بده چند بار بجا این کارا مرغ خریدم  دادم به مستحق اما تو این شهر چون کسیو نمی‌شناختم میدادم همسایمون بدد فقیر الان فهمیدم چون باس کارگراشو غذا می‌داده میپخته میداد کارگرانش دروغم نگفته می‌داده فقیر😂😂 حتی ضریح اماما پول نیاز ندارند که میرن میندازن تو ضریح نیت کنین به همون امام بدید فقیر

هیچ
خخخخخ اشکال نداره اگه نری هم ب دلشون میمونه ..ادمی معلوم نیست تا کی زنده اس ک

الان ۱۰ ساله میرم خونشون دلم میخواد با خانوادم باشم حداقل یکم میخندبم جو اینا اصلا خیلی بده