2733
2734

چندتا مزاحم دارم بنابر دلایلی نه میتونم بلاک کنم نه به شوهرم بگم موندم چه خاکی تو سرم بریزم یکیشون که صب به صب دم در مجتمع منتظر میمونه من میام بیرون باهام حرف بزنه مام توی یه منطقه تقریبا نظامی هستیم دارم دیوونه میشم ها بگین چه عکس العملی نشون بدم؟ چیکار کنم؟ 

زندگی شاید آن لبخندیست که دریغش کردیم 🙄🙄🙄

برو بابا مسخره ینی چی ب دلایلی نمیتونم بلاک کنم😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خب با چپ چپ نگا کردن و جوابای کوتاه و جدی یا اینکه کلا جوابشو نده و رد شو همین

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

واس چی نمیتونی بلاک کنی و به شوهرت بگی هیچ دلیل قانع کننده ای واسه این کار وجود نداره 

قاعدتا باید شوهرت بدونه و باهاشون برخورد کنه وگرنه عواقب بدی در انتظارته

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
وایی😂

ینی ی توجیه هایی میارن ادم نمیدونه قضاوت جایزه یا ن😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
برو بابا مسخره ینی چی ب دلایلی نمیتونم بلاک کنم😂

عزیزم چون گوشیمو شوهرم ببینه و بره تو بلاکیا روزگارم سیاه میکنه شوهرم منطق حالیش نیست مسخره بازیم در نیاوردم کسیو مسخره نکن که سرت میاد

پس چرا گفتی نمیتونم بلاک کنم

هر وقت گوشیم میفته دست شوهرم تمامش رو زیر و رو میکنه اگه بره تو بلاکیا شماره ها رو ببینه اصلا سوالی نمیپرسه فقط داد و بیداد میکنه

عزیزم دیگه شهر اینقدر بی دز و پیکر نیس ک مزاحما بیافتن دنبال زن متاهل پس ی چیزی شده ک جرات پیدا کردن در هر صورت ب همسرت گفتن بهترین راه حله

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2706