2737
2734
عنوان

میترسم الکی الکی زندگیمو خراب کنم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 66 پست
بالا گفتی اشنا هستن کمتر دروغ بگو زن نباید اینقدر بی حیا باشه که هر بی سر و پایی شمارش رو داشته باش ...

اره من بی حیا تو خوبیییییییی باور نداری حتما سرت میاد

زندگی شاید آن لبخندیست که دریغش کردیم 🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید خانوما واقعا عصبی تر شدم دیگه تاپیک رو قفل میکنم از کساییم واقعا بهم مشورت دادن ممنونم خدا خیرتون بده انشاءالله خدا عدضتون بده😘😘😘

چه عواملی؟  

عوالم عزیزم🙈

عالَم 

به ادمی میگن که تو دنیای دیگه ای سیر میکنه

ما داریم از ابروی شوهرت و خیانت حرف میزنیم شما داری میگی زلیخا نیستم اعتماد به نفس ندارم

عذرمیخوام ولی حس میکنم یا اتو داری پیش مزاحم یا اینکه بدت نیومده

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2728
اره من بی حیا تو خوبیییییییی باور نداری حتما سرت میاد

سرشم بیاد به شوهرش میگه و تمام

نه اینکه ازینکه به مزاحم توپیده باشه عذاب وجدان بگیره

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
هر وقت گوشیم میفته دست شوهرم تمامش رو زیر و رو میکنه اگه بره تو بلاکیا شماره ها رو ببینه اصلا سوالی ...

خوب یه بار بگو خلاص کن خودتو یهوقت میفهمه طرف پیام میده بهت بد میشه یا دیدی گوشی دستشه بهت پیام داد 

عوالم عزیزم🙈 عالَم  به ادمی میگن که تو دنیای دیگه ای سیر میکنه ما داریم از ابروی شوهرت و ...

میگم مغزم قفل شده شما باور نمی‌کنید یعنی پیش نیومده حتما براتون البته خداکنه برای کسی پیش نیاد