2733
2734
عنوان

اولین قرارتون رو یادتون میاد؟؟ با کی و کجا بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 163 پست
من سه سال باهاش دوست بودم یبار باهاش سر قرار رفتم سرو تهش دو ساعتم نشد ک بالا گفتم  هفته ای یب ...

خوش بخت باشید. من قبلا به دوستی چندساله معتقد بودم ولی الان دیگه 32 سالم نمی تونم چندسال هم دوس باشم. مگه عمرمون چقدره

ببین من ازبس پسرایی که میومدن سمتم ازین درخواستای خاک برسری میدادن ، یاخواستگارام که میومدن به دلم ن ...

آره منم سر قرار زیاد رفتم خواستگارم زیاد میاد ولی نمی دونم چه مرگمه.. هیشکیو نمی پسندم.ولی این یکی منو دیوونه خودش کرده ای کاش ندیده بودمش از دیشب مریض شدم از بس با خودم درگیرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب همین دیگه. شما دوستیتون چجوری بود..چقد طولرکشید. از این پیشنهادا نمی داد تو روخدا 

تو میتونی اگه ازش خوشت اومده بروی خودت نیار اول، بگواین حرفت که میگی کسیوکه دوست داری بغل میکنی ، مگه بایه باردیدن بوجودمیاد این حس؟

بگو من هنوز حسی نسبت بهت ندارم ، پس تاوقتی من دوستت ندارم این مسائل نباشه، تابریم جلوترببینم چی پیش میاد.

بگو من برای خودم حد ومرز وخط قرمزدارم.اگه واقعا منو دوست داشته باشی بهش احترام میزاری

عزیزم اگه توهم واقعا دوسش داشته باشی، یوقتایی واقعا ازته دلت میخای که ببوسیش.این بنظرمن اصلا بد نیست.خیلی قشنگه.بشرطیکه اون موضوع روکه خودتم میدونی خیلی مواظب باشی.

2731
خوش بخت باشید. من قبلا به دوستی چندساله معتقد بودم ولی الان دیگه 32 سالم نمی تونم چندسال هم دوس باشم ...

مرسی عزیزم.ایشاله خدا برای شماهم یه همچین عشق فوری نصیب کنه.

مدت دوستی اصلا مهم نیست.چون وقتی بری زیریه سقف کلا آدما عوض میشه.البته شناخت اولیه خیلی کمکت میکنه.اینکه بفهمی پاکه، چشم ودل سیره، دست کج نیست، زحمت کشه، اهل خانوادست اینامهمن.

ولی یه سری رفتاری فردی فقط زیریه سقف نمودپیدا میکنه

تو میتونی اگه ازش خوشت اومده بروی خودت نیار اول، بگواین حرفت که میگی کسیوکه دوست داری بغل میکنی ، مگ ...

آخه می دونی تقصیر خودم شد که اون اینو گفت. من تو مسیر خونه بودم مدام زنگ می زد من میخوام ادامه بدیم نظرتو بگو. منم گفتم رسیدم خونه حرف بزنیم. دیشب که حرف زدیم گفت نظرت چیه در موردم. منم گفتم پسر خوبی بنظرم اومدی ولی فکر کنم یکم شیطونی

دیگه اینجوری شد که سر حرف باز شد. خراب کردم نه؟؟

تو میتونی اگه ازش خوشت اومده بروی خودت نیار اول، بگواین حرفت که میگی کسیوکه دوست داری بغل میکنی ، مگ ...

خب وقتی میگه نظرت در مورد من چیه چی باید میگفتم؟؟ بعد که گفتم ادامه ندیم گفت فکر کنم از من خوشت نیومده دنبال بهونه ای. منم گفتم خودتم میدونی که خوشم اومده! خیلی بد شد اینو گفتم نه؟؟

تو اون یه ماخ دستم هم بهم نمی دادین. بعد خودش گفت ازدواج یا خودت گفتی؟ 

روز اول دست ندادم ، گفتم بدم اومده بودازمردای اطرافم .فکرمیکردم همشون هرزه هستن.

شب که ازهم جداشدیم .بهم پیام داد وازم خیلی تعریف که ازت خوشم اومده وفلان.حتی روی بوی عطرمم نظرداد.

بعد گفت راستی چرا سوارشدی بهم دست ندادی؟

منم گفتم لزومی نداره بهت دست بدم .مگه هرغریبه ای رو میبینه آدم دست میده.

ازین حرفم خوشش اومده بودکه بعدها بهم گفت.گفت من باهرکی بیرون میرفتم ببخشید حتی دکمه های مانتوشونم بازمیکردن.ولی توخیلی نجابت داری واین موضوع رو به خانوادشم گفته بود.

2738

یادش بخیر 13 مرداد 97  باهم تو حیاط امامزاده قرارداشتیم من بالای پله ها وایساده بودم اون تو پایین

همو نمیشناختیم من گفتم بالا وایسادم اون از ماشین اومد بیرون دست تکون داد فهمیدم اونه رفتم پیشش

همو دیدیم چقد از هم خوشمون اومد یادش بخیرررر

بعدشم شش ماهم گشتیم الانم شدیم زنو شوهر

یادش بخیر 13 مرداد 97  باهم تو حیاط امامزاده قرارداشتیم من بالای پله ها وایساده بودم اون تو پای ...

وای ما هم دیشب یه همچین حسی داشتیم. چقد خوب و شیرین بود. ببخشید شما تو اون شش ماه بغل و اینا هم داشتین؟؟ من سر این چیزا دارم گند می زنم به آیندم. خودمم موندم چیکار کنم

وای ما هم دیشب یه همچین حسی داشتیم. چقد خوب و شیرین بود. ببخشید شما تو اون شش ماه بغل و اینا هم داشت ...

اره داشتیم 

بعد یه هفته از اشناییمون میخاست دستمو بگیره نذاشتم

یه هفته طول کشید هی اصرارمیکرد میگف باشه من دستو نمیگیرم خودت دستو بده انقد اصرار کرد ک این دفعه خودم دستاشو گرفتم

بعدش برام عادی شد و..... 

امروز دیگه بهت پیام نداد یا زنگ نزد؟

نه دیگه. دیشب گفت نیاز طبیعی آدمه. بعد منم گفتم من نمی تونم نیازات رو رفع کنم. بعد گفت باشه اصلا رابطه فیزیکی نداشته باشیم. منم گفتم نمیشه اینجوری چون می خوای این رابطه بعدا برات کسل کننده میشه منم که اهلش نیستم بعد باید کات کنیم. همین الان تموم شه بهتره

2706