2737
2734
عنوان

نی نی هاتون چند ماهگی راه رفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10705 بازدید | 72 پست
مثلا از ۵ روزگی قطره رو تو دهنش نگه میداشت و کامل با شتاب تف میکرد بیرون مثل آدم بزرگا. یک ماه و خو ...

دختر منم ۲ ماهش بود چندتا کلمه میگف .... همه میگفتن زود زبون باز میکنه احتمالا ۷ ماهگی خیلی چیزارو بگه... ولی الان ۱۱ ماهشه اونجوری که تصور میکردیم چیز خاصی نگفت....

یا زود دندون دراورد ولی بعدش استپ کرد و....

کلا نمیدونم چشم و نظر بود یا نه ولی کلا خیلی پیش بقیه نگو کارهاشو بذار فکر کنن بچه ات هیچی بلد نیس

اونایی که خیلی زود راه میفتن بعضیاشون بیش فعالن

😂😂😂

خدایی اینارو از کجاتون میارین؟  دکترا با ۳سال ازمایشو زیر نظر داشتن به این نتیجه نمیرسن شما سه سوته ایراد میزارین رو بچه مردم؟ 

ما کلا خونوادگی زود راه رفتیم و زودم شروع کردیم به حرف زدن ارثیه  این چیزا 💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم ۲ ماهش بود چندتا کلمه میگف .... همه میگفتن زود زبون باز میکنه احتمالا ۷ ماهگی خیلی چیزارو ب ...

آره راست میگی چشم بد وجود داره

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
😂😂😂 خدایی اینارو از کجاتون میارین؟  دکترا با ۳سال ازمایشو زیر نظر داشتن به این نتیجه نمیرسن ...

ای جانم چقدر خوش بین هستی به جای اینکه استرس بگیری😍

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728
چقدر باحال! مادرش نگران نبود؟دکتر جایی نبرد؟ الان تنبل یا زرنگه؟

خخخ ن نبرده ماساژ نیداه ماشو فقط خوبه زرنگه خیلی ولی تو خونه تنبله 😐😐😐

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
ای جانم چقدر خوش بین هستی به جای اینکه استرس بگیری😍

😉😉😉 خب به فکرم اومد احتمالا ایشون بچشون تو یسالو نیم راه رفته خواسته با ایراد گذاشتن رو بچه هایی که توانایی هاشون بیشتره یا زودتر توانایی های هاشون رو بدست آوردن عیب بزاره منم جوری جوابشو دادم که بفهمه با هالو طرف نیست

😉😉😉 خب به فکرم اومد احتمالا ایشون بچشون تو یسالو نیم راه رفته خواسته با ایراد گذاشتن رو بچه هایی ...

من اینجوری بودم که هرکی هرچی میگفت استرس میگرفتم. خیلی دارم و خودم کار میکنم که کمتر استرس داشته باشم. جوابتو خوندم عشق کردم گفتم باید مثل این خانوم باشم😁

2740
😉😉😉 خب به فکرم اومد احتمالا ایشون بچشون تو یسالو نیم راه رفته خواسته با ایراد گذاشتن رو بچه هایی ...

عزیزم اولا بچه من هفت ماهشه و چهار دست و پا میره 

اگر پرسیدم از استارتر دلیلش این بود که گفتم شاید دیر چهار دست و پا هم رفته و در نتیجه دیرتر هم راه میفته

دوما منظور من بچه شما نبود و کلی گفتم ‌چون اینو همه میدونن چون همه از دکترها شنیدیم

سوم اینکه یکم آروم باش برات خوبه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
من اینجوری بودم که هرکی هرچی میگفت استرس میگرفتم. خیلی دارم و خودم کار میکنم که کمتر استرس داشته باش ...

اینو از من بتو نصیحت

بجه ای که با اعتناد بنفسه حتما یه مادر قوی و با اعتماد بنفس داشته 

همه چیز آینده فرزندت  بسته به اعتماد بنفسش داره 

اینو از من بتو نصیحت بجه ای که با اعتناد بنفسه حتما یه مادر قوی و با اعتماد بنفس داشته  ...

عااااشقتم دیگه😍 سعی میکنم نصیحتتو آویزه ی گوشم کنم😍

دختر من خیلی کم شیر میخوره اطرافیان میگن چرا کم میخوره من یخلی غصه میخوردم الان تصمیم گرفتم رو بچم ایراد نذارم همش میگم خوب هرکسی یه اندازه ای میخوره دیگه. منم بچه بودم ریزنقش بودم کلا

اینو از من بتو نصیحت بجه ای که با اعتناد بنفسه حتما یه مادر قوی و با اعتماد بنفس داشته  ...

عزیزم راه رفتن و سینه خیز و ... یا مادری که با حرص جواب میده به بچه اعتماد بنفس نمیده 

ادب و شخصیتش هست که در آینده بهش اعتماد بنفس میده 

اینم بدون اعتماد بنفس در تند تند جواب دادن نیست

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم اولا بچه من هفت ماهشه و چهار دست و پا میره  اگر پرسیدم از استارتر دلیلش این بود که ...

😉شما طلب آرامش نکن از بنده عزیزم 

دکترایی که شما میشناسینشون حرف زیاد میزنن

زود راه رفتن تا حد زیادی به تغذیه در بارداری و خورد خوراک و توانایی بچه و استخون بندیش مربوط میشه 

دختر من از یک ماهگی گردن میگرفت 

و همیشه دکترمتخصصش از هوشو ذکاوتش تعریف میکنه 

امیدوارم فرزند شماهم تو اولین فرصت توانایی راه رفتن رو کسب کنه تا عمیقا به این نوضوع پی ببرین که هرچی از هرکی شنیدی راحت به اینو اون منتقلش نکنی 😉😉افرین 

پسر اولم ده ماهش که تموم شد راه افتاد

پسر دومم یازده ماهگی

دخترمم پانزده ماهگی راه افتاد 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2706