2733
2739
عنوان

آلرژی نوزاد

285 بازدید | 30 پست

سلام خانوما کمک میخوام دخترم ۵ ماهشه و از سه ماهگی وزنگیریش اومد پایین اول اسهال بود با پدی لاکت خوب شد نمیدونستم آلرژی چیه که بعد که پاش دونه زد فهمیدم از نت بردمش دکتر گفت شدید نیس اگزما میزنه و دونای قرمز البته صورتش بینیش کیپ میشه رفلکسشم بدترشده بهش اچ آ دادن ولی زیاد تغییر حس نکردم البته تو رژیم سختیم که خودمم لاغره لاغرم شیرم کمه کم شده بچم الان بهتره دونه کمتر میزنه و خارش کمتری داره ولی نمیدونم چرا دفع نداره و زور میزنه الان میخوام نئوکیت بگیرم بنظرتون وزنش خوب میشه؟؟؟

عزیزم نوکیت رو باید برات تایید کنن من دخترم الرژی داشت به پروتین گاوی تو ماهگیم بردم پیش دکتر موحدی ازش تست الرژی گرفت حقیقتا من با پارتی گرفتم شیرخشک رو دکتر بهم گفن اگه رعایت کنی سر یکسال خوب میشه و دقیقا دخترم تا رفت تو ۱۳ ماهگی یهو خوب شد

دکتر خودش گفت شیر نئوکیت خوبه اگه بش بدی ولی واسه موارد شدیده الان اچ آ داده ولی خارشش خوب نشده نئوکیت درمانی هم هست ولی ببلاک اچ آ پیشگیریه فقط بنظرت بخرم واسش؟؟؟دفع خونو اینا هیچوقت نداشته ولی وزن نمیگزره ۵ ماهشه ۶ کیلو ولی ۳ ماهش بود ۵۷۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من علائمش همین جوش بود بچم بمیرم خیلی جوش میزد از روز ۱۰ زیر گلوش پر از جوش بود حتی به مایتم حساسیت داشت مایت همون چیزهایی که نو فرش یا پتو هستن ولی بعضی الرژی ها بالا میارن بچه خواهر شوهر من اصلا جوش نمیزد ولی بالا میاورد

دختر من علائمش همین جوش بود بچم بمیرم خیلی جوش میزد از روز ۱۰ زیر گلوش پر از جوش بود حتی به مایتم حس ...

آره گیرم میاد آزاد میخرم واسش ولی میخوام مطمین بشم خوبه و وزنشو خوب میکنه و اینکه شما رژیمم داشتی؟؟؟چیا میدادی بخوره دخترمن هم دونه میزنه دور دهنش هم خارش داره هم رفلاکس داره هم وزن نمیگیره ...واقعا من نمیدونم به چی حساسه گیج شدم ولی درکل دوروزه بهتره هیچی بش نمیدم جز فرنی با آب یا با شیر اچ آ ولی بازم یکم اارش داره مولتی ویتامینم میدم حس میکنم جوش میزنه چیا بش میدادی مولتی آد واسم خیلی سواله دکترش زیاد راهنمایی نکرد

2740
عزیزم نوکیت رو باید برات تایید کنن من دخترم الرژی داشت به پروتین گاوی تو ماهگیم بردم پیش دکتر موحدی ...

چیو رعایت کردی برا هردوتاتون .غذاها چی دادی بهش چجوری دادی 

اره عزیزم مولتی ویتامین الرزی دارن نیاید بدی من یادمه دکتر نمیداد به دخترم فقط همون ویتامین آ میداد اگه میتونی تست الرژی بگیر اگرنه که رعایت گن من عزیزم تا ۳ماه شیر دادم ولی چون واقعا سختم بودو اون موقع ممیدونستم دقیق به چیها حساسیت داره دیگه شی خودمو ندادم 

اره عزیزم مولتی ویتامین الرزی دارن نیاید بدی من یادمه دکتر نمیداد به دخترم فقط همون ویتامین آ میداد ...

من خیلی داغونم تنهایی باراین مشکلو به دوش میکشم تهیه شیر دکتر خرجش شوهرم حتی براشم مهم نیست 😭😔😔😔😔خسته شدم دیگه من نمیدونم بچی شب میخوابه صبح پامیشه تاشروع میکنه بازی کردن با وسایلش دوسه تا دونه میزنه دور لبش 

فقط دور لبش میریزه بیرون دکتر چی میگه منم حقیقتا اصلا توان نداشتم اعصابمم بعد زایمان بهم ریخته بود برا همین نتونستم بیشتر از اون شیر بدم جون دختر من الرژیش زیاد بود برا همین دیگه شیر خودمو قطع گردمو فقط نئو کیت دادم از ۶ماه به بعدم کمکی میدادم سر سالم که خوب شد و همه چی ازاد

من خیلی داغونم تنهایی باراین مشکلو به دوش میکشم تهیه شیر دکتر خرجش شوهرم حتی براشم مهم نیست 😭😔😔😔 ...

اینجا تست نمیگیرن جایی رو نمیدونم دکترش گفت لازم نیست چون زیریکسال دقیق نیس شوهرمم نمیبرتم برا پولش منم شهرستان نمیشه تنهابرم

اگه تهران بودی همین بیمارستان کودگان زیر نظر دکتر موحدی تست الرژی میگرفت قیمتشم خیلی حیلی پایینه.‌‌..به نظرم چون دخترتون رفلاکسم داره اون شیری که دکتر میگه رو بدین بهش..میدونم چه دورانی رو داری میگذرونی منم تو اون شرایط بودم خیلی دلم اون موقعها میگرفت 

فقط دور لبش میریزه بیرون دکتر چی میگه منم حقیقتا اصلا توان نداشتم اعصابمم بعد زایمان بهم ریخته بود ب ...

اره فقط دور لبشه البته دوبار بدنش زد ولی زود ازبین رفت برابدنش دونه نبود هاله قرمز بدون برجستگی یا زبری اومد رفت من واقعا حالم بده میخوام بمیرم راحت شم فشار این مشکل یطرف مشکلات زندگیمم یطرف