2733
2734
عنوان

آلرژی نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 30 پست
اگه تهران بودی همین بیمارستان کودگان زیر نظر دکتر موحدی تست الرژی میگرفت قیمتشم خیلی حیلی پایینه.‌‌. ...

نئوکیت ندم ؟؟پدرمو دراورد ازبس بادشکم داره و زور میزنه ازبس بهم میگن لاغره ازبس شوهرم سرکوفت میزنه میگه تقصیرتویه مریض شده خوبیش اینه خودش بچگی اینجوری بوده

عزیزم معلومه حیلیی خفیفه الرژیش من گفنم اگه فقط دور دهنش باشه ممگنه برای اب دهانش باشه اصلا نگران نباش الرژیش خفیفه به نظرم نئوکیت نیاز نیست شماهم اصلاا خودتو ناراحت نکن من الان اگه تجربه اون موقعمو داشتم انقد حرص نمیخوردم و گریه نمیگردم الان دخترم ۵سالشه ماشاالله هم وزن داره هم قدش خوبه الرژیشم خوب شده..الان مولتی فقط نده دخترت اوم الرژی زاس ماهی و دوغ و پنیر و پنیر پیتزا و اجیل اینانخور و تخم مرغ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=115441340]نئوکیت ندم ؟؟پدرمو دراورد ازبس بادشکم داره و زور میزنه ازبس بهم میگن لاغره ازبس شوهرم سرکوفت میزنه م ...[/QUOT

این چه حرفیه اخه که نقصیر شما باشه الرژی مگه تقصیری بعد اینا ژنه و الان اگثر بچه ها دارن وزنشم میره بالا غصه نخور عزیزم میدونم حرف بقیه خیلی رو روحیه ادم اثر میذاره

عزیزم معلومه حیلیی خفیفه الرژیش من گفنم اگه فقط دور دهنش باشه ممگنه برای اب دهانش باشه اصلا نگران نب ...

وای من کل وجودم غمو غصص رشبو روزم تنهایی و گریه کردن ...فقط هدفون میزاره فیلم میبینه داغونم 

2728
وای من کل وجودم غمو غصص رشبو روزم تنهایی و گریه کردن ...فقط هدفون میزاره فیلم میبینه داغونم 

اخ بمیرم ادم بعد زایمان که ضعیف میشه و افسردگی میگیره دیگه این حرفا خیلی سخته برای ادم...یبوست داره بچتون..ممکنه کولیک داشته باشه یا شیر بهش نساخته 

اخ بمیرم ادم بعد زایمان که ضعیف میشه و افسردگی میگیره دیگه این حرفا خیلی سخته برای ادم...یبوست داره ...

آره دفع نداره همش زور میزنه و به خودش میپیچه بمیرم واسش از روزی که بدنیا اومده یروز خوش ندیده فقط شیر استرسو حرصو خورده الانم یه مادر عصبی و سرد داره بچم خیلی تنهاست حتی حوصله بازی کردنم باشو ندارم خودش خودشو سرگرم میکنه مجبوره غذا بپزم دونوع برا آقا یکی برا خودم یکی کارای خونه لباس شستن کهنه شستن همه وجودم درده 

عزیزم معلومه حیلیی خفیفه الرژیش من گفنم اگه فقط دور دهنش باشه ممگنه برای اب دهانش باشه اصلا نگران نب ...

ببخشید میشه درمورد مدفوع دخترتم بپرسم دخترم از وقتی شیرخشک بش میدم البته باهاش فرنی درست میکنم مدفوعش شل شده و کش دار قبلا یا خمیری بود یا پشکل که یبوست بود بزورم دفع میکنه بزور شیاف میگن نئوکیت برا مشکلات گوارشیه براهمین میخوام اونو بش بدم دکترم دیگه نمیشه ببرم ازون روز که بردمش دکتر هزارتا سرکوفت خوردم که تو میبریش دکتر نمیدونم چیکارکنم 

آره دفع نداره همش زور میزنه و به خودش میپیچه بمیرم واسش از روزی که بدنیا اومده یروز خوش ندیده فقط شی ...

اااخ عزیز دلم میفهمم چی میگی قشنگ و چه فکرهایی که نمیکنی واقعا مردها باید در کنار زن باشن بعد زایمان ..ولی حودتو اذیت نکن تو بهترین مادری اگه فک میکنی شیرت مناسب نیست نده بهش عزیزم یبوستشم میتونه برا شیر خشک باشه من دقیق یادم نیسن دخترم اون تایمی که نوکیت میخورد چه جوری بود یبوستش ولی بعدها خیلی یبوسن میشد میبردیم دکتر.

2740
ببخشید میشه درمورد مدفوع دخترتم بپرسم دخترم از وقتی شیرخشک بش میدم البته باهاش فرنی درست میکنم مدفوع ...

دوستم اگه دکتر میگه نئوکیت بده بده بهش تا انشاالله سر تولد یکسالیش تمام الرژیشم رفع بشه گرچه الانم خداروشگر خیلی خفیف داره نگران نباش این دوران سختم میگذره دوست خوبم...فقط مراقب باش مثل من دچار بارداری ماخواسته نشی عزیزم

ببخشید میشه درمورد مدفوع دخترتم بپرسم دخترم از وقتی شیرخشک بش میدم البته باهاش فرنی درست میکنم مدفوع ...

بعضی از مردها اینجورین و تفکرات قدیمو دارن که بچه رو میبری دکتر ۱۰۰تا عیب میذاری رو بچه یا دارو میدی فقط ادمو ازار میدن بچه یکم طول میکشه گوارشش خوب بشه انشاالله نوگئت رو بده بهش هم الرژیش خوب میشه هم گوارشش دوستم

بعضی از مردها اینجورین و تفکرات قدیمو دارن که بچه رو میبری دکتر ۱۰۰تا عیب میذاری رو بچه یا دارو میدی ...

خیلی ممنون از دلدارریت گلم ممنون انشالله خوب شه و این روزا ی وحشتناک تموم بشه 

دوستم اگه دکتر میگه نئوکیت بده بده بهش تا انشاالله سر تولد یکسالیش تمام الرژیشم رفع بشه گرچه الانم خ ...

وای دیگه غرط بکنم بزارم بچه داربشم دیگه تموم شد برا همیشه من تاالانم خودمو گناهبار میدونم که دخترمو دنیا اوردم کاش اینکارو نمیکردمو بچه دار نمیشدم که الان گرفتار نباشه طفل معصوم

خیلی ممنون از دلدارریت گلم ممنون انشالله خوب شه و این روزا ی وحشتناک تموم بشه 

انقدددد زود میگذرهه دوستم من الان دخترم ۵سالش شد تمام اون روزها گذشت الان اکثر بجه ها هم رفلاکس دارن هم الرژی نگران نباش برای دختر شما که خداروشکر حیلبییی کمه و ضعیف بعضیها انقد الرژیشون زیاده و رفلاکسشون شدیده.شما دخترتون خیلی زود خ بم میشه

وای دیگه غرط بکنم بزارم بچه داربشم دیگه تموم شد برا همیشه من تاالانم خودمو گناهبار میدونم که دخترمو ...

اره بچه ها خیلی گناه دارن منم الان باردازم انقددددد گریه کردمو به خودم فحش دادم چون من مادر توان داری نیستم حوصلمم خیلی کمه...خداروشکر نی نی گلت دختره میشه همدم روزهای زندگیت 

اره بچه ها خیلی گناه دارن منم الان باردازم انقددددد گریه کردمو به خودم فحش دادم چون من مادر توان دار ...

ایشالا زود خوب شه خیلی براش غصه میخورم عاشق چشمای بیگناهو مظلومشم چی میشه کرد اینم سرنوشت اون بوده...براش کم نمیزارم هیچوقت خانوادمم خیلی بهمون میرسن ...ولی آبجی دخترم وزن نمیگیره الان ۶ ماهشه ولی ۶ کیلو هست