2733
2734

من شش ماه پیش بارداری خارج از رحم داشتم الان باز،بی بی چکم مثبت شده و باز درد شانه دارم تو رو بخدا دعام کنید باز خارج رحم نباشه 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  الهم صل ...

انشالله هر چی میخای خدا بهت بده

2731
انشالله هر چی میخای خدا بهت بده

فدات عزیزم 💙💚🙏

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
ارسام جون روز چند دوره ای؟ خارج رحم مهمترین عاملش لکه بینی و درده زیر دله .بی دلیل خودتو اذیت نکن.

نیلو جان احرین پریودم ۶ ابان بوده ولی من ۸ آذر فکر میکنم رابطه مشکوگ داشتم درد،شونه و کتف دارم بازم 

2740
تاپیکاتو خوندم .علائمت زیاد به حاملگی نمیخوره .فقط بیبی که اعتبار نداره .

نه من فقط،خطرناک ترینش گفتم ک میترسم بی یی چک هیچ وقت اشتباه نشده برام درد،سینه و ... هم دارم 

اگر حاملگی ماه قبل بود که تو ازمایش مشخص میشد .اگر ۸ اذر باشه هم هنووز خییلی زوده بی بی نشون بده .یا دووور از جون خارج رحمم به این زودی نشون نمیده که .

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
نه من فقط،خطرناک ترینش گفتم ک میترسم بی یی چک هیچ وقت اشتباه نشده برام درد،سینه و ... هم دارم 

خب شاید اینسری شده .کتفتو گرم کن ببین خوب میشه .فکر و خیال الکیم نکن .بعد ۱۲ روز از رابطه مگه بچه چقدره که علائم درستی داشته باشه.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
اگر حاملگی ماه قبل بود که تو ازمایش مشخص میشد .اگر ۸ اذر باشه هم هنووز خییلی زوده بی بی نشون بده .یا ...

خاک به سرم همیشه همینطوری حامله میشم دقیقه ‌۹۰ تو رو خدا دعام کن اگه باشه بارداری چهارمه اگه بازم خارج رحم بشه دبگه یک ثانیه صبر نمیکنم و ...

ارسااام .این چه حرفیه .منطقی باش .دلتم درد داره؟لکه بینی چی؟

نه دل درد ندارم لکه بینی هم فقط درد سینه و کمی پهلو و کمر و درد شونه و جای لوله سمت راستم ک برداشتمم درد داره

2706