2733
2734
عنوان

خوش به حال اونا که خونه دارند و تو خونه خودشونند

| مشاهده متن کامل بحث + 1588 بازدید | 123 پست
گفتم همسرم نمی زاره می گه خونه پدری رو نباید فروخت یکسری افکار قدیمممممممممممممی داره که اصلا نمی شه ...

لنگه شوهر منه غصه نخور درستم نمیشن ...نرود میخ اهنین در سنگ عزیزم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا،،خوش به حالشون،،تو رو خدا خونه دارها .،خونه تونو تحت هیچ شرایطی نفروشین.ما فروختیم والان۲ ...

انشالله هم شما هم من صاحب خونه ویلایی بشیم     همسایه های ما هم اصلاً مراعات نمیکنن   همش سرو صدا   درب خونشون رو همیشه محکم میکوبن   در سالن رو باز میزارن روزایی که سرده گربه میاد کثیف کاری      بچه هاشون شلوغ میکنن صدای آهنگشون بلند    هر چیم تذکر میدیم رعایت نمیکنن    ما با اینکه یه خانواده 4 نفره ایم به شدت آرومیم و آرامش رو دوست داریم   شوهرم همیشه میگه خدا بهم یه خونه ویلای بده  تو روستا هم باشه راضیم عشق میکنم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
اخه بو غذا باعث اذیت کسی نیست..شوهرم میگه از سرکار که میام تا بو غذا میاد پایین خستگیم درمیره بخصوص ...

عزیزم شوهرت چون میاد میخوره دوست داره، اونا که درست نمیکنن بوش بهشون میخوره هوس میکنن😂😂

ما روزا خونه نیستیم شب که میایم بوی غذا میپیچه تو ساختمون همسرم هی بو میکنه میگه بوی زندگی داره میاد😂😂😂

2731
فقط گربه ات  الههییییی 😃😍

ای گفتی...میدونی یه جورایی مخصوصا جلوشو نمیگیرم..چون همه شمینویسن رو تابلو که در واحدتونو ببندید..ولی خودشون همیشه دراشون بازه..منتظرم یکی بیاد وحضوری اعتراض کنه که بگم در من بازه گربه م میاد تو خونتون..در شما چرا بازه؟؟؟؟؟

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
نمیدونم به خدااااااا هیچوقت تو ساختمون ما بو نمیاد. نمیدونم اینا چی میخورن...هر شب شوهرم که میاد م ...

دقیقاً همسایه های ما هیچ وقت تو سالن هیچ بویی از غذا نمیاد

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
فک کنم باید ویلایی رهن کنید .گناه دارن همسایه هاتون .مخصوصا گربه تون .هر کسی نمیپسنده گربه تو زندگیش ...

میدونی،،مخصوصا جلوشو نمیگیرم،،چون رو تابلو مینویسن که در واحدتونو باز نزارید..منم میخوام یکی بیاد وبگه راجب گربه م،،که بگم در من بازه ،گربه م میاد..در شما چرا بازه...ببین من اینا رو میشناسم...همه شون فصولن و گوششون چسبیده به در...ما فقط نرمالیم تو این ساختمون...۸ واحدیم...۴ طبقه ۲ واحدی..طبقه اول ما هستیم و یک خانم ۷۰ ساله که موهاشو صورتی میکنه و هر هفته یه کارگر۲۰ ساله مرد میاد خونش و از ۸ صبح تا ۶ عصر اونجاست..طبقه دوم یک زن وشوهر ۵۰ ساله ن که یه دختر ۴۰ ساله مجرد داره و ۲ تا پسر که یکیشون ازدواج کرده و همه مشاعات رو کردن انبار وسایلشون..طبقه سوم سه خانم ۴۸ ساله مجرده که هر هفته یکیشون میاد و میگه یکی داییم واون یکی پسر عمه ..ویک واحد خالی.طبقه چهارم یه خانم ۳۷..۳۸ ساله که از شوهرش جدا شده و خونش  از اون خونه هاست و خودشم معتاده..که اونم مستاجره و صاحب خونه ش میگه به کسی مربوط نیست که این چکار میکنه.۲۰ بار هم زنگ زدن ۱۱۰ اومده و کاری نکرده..بیشتر اوقات هم بوی تریاک میاد تو ساختمون،و تقریبا اخر هفته ها هم پارتی و بزن و برقص دارن.و یک واحد هم باز خالیه...پیدا کنید پرتقال فروش رو

2740
انشالله هم شما هم من صاحب خونه ویلایی بشیم     همسایه های ما هم اصلاً مراعات نمیکنن   ...

نه والله،،اینجور که شما میگی ما نیستیم..میدونم ربطی نداره ولی خیر سرمون بهترین و گرنترین جای تهران داریم زندگی میکنیم و یه مشت ادم روانی دور برمونن ،،منم لج کردم چون تا چند ماه پیش صدامونو کسی نمیشنید،،الان لج کردم و چند وقت دیگه میریم و میخوام تلافی کنم

نه والله،،اینجور که شما میگی ما نیستیم..میدونم ربطی نداره ولی خیر سرمون بهترین و گرنترین جای تهران د ...

خواهر گلم منظورم شما نبودین      منظورم مشکل خودم ما همسایه هامون بود   آخه ما مستاجر نیستیم منازل سازمانیه    من و همسایه هامون سالهاست باهم مشکل داریم کی تموم میشه خدا میدونه

😐😐😐😐😐 چی میخورن؟؟؟

نمیدونم احتمالاً از وسط خونه هاشون یه چیزی سبز میشه میخورن      والا من 15 ساله باهاشون همسایه ام هیچ وقت خرید به دست ندیدم شون   همش واسم سواله   

عزیزم شوهرت چون میاد میخوره دوست داره، اونا که درست نمیکنن بوش بهشون میخوره هوس میکنن😂😂 ما روزا خ ...

😄😄😄باورت نمیشه پله هارو دوتا یکی میاد بالا یکراست هم میره سراغ گاز در قابلمه رو باز میکنه بو میکشه 

همسایه های این خانم هم الکی بهونه میگیرن و گرنه اولین باره میشنوم چرا بو غذات میاد 

حالا اشغالی چیزی بمونه بو میگیره تذکر لازمه اما اخه بوی غذا

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
2706