2410
2553
عنوان

خوش به حال اونا که خونه دارند و تو خونه خودشونند

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 123 پست
خواهر گلم منظورم شما نبودین      منظورم مشکل خودم ما همسایه هامون بود   آخه ما م ...

میدونی..بعضیا ذاتن شلخته و کثیفن و این کثیفی رو به بیرون هم منتقل میکنن...حق دارین شما..یعنی چی ،،گربه گثیف کاری کنه و اهنگ و عین ادمهای از اجتماع به دور....مال ما از بدجنسی اینجورن..خدا لعنتشون کنه...باور میکنی چند بار مچ شون رو گرفتم که گوش وایستادن؟؟برای همین گاهی با صدای بلند حرف میزنم که بشنون...ببین جز یک واحد بقیه از کثیف ترین و بیشرفترین ادمهایی هستن که دیدم...یک بار با شوهرم حرفمون شد..رفتم حیاط گلا رو اب میدادم ..یکی از همسایه هامون اومد که یه خانم ۴۹ ساله مجرده و خیلی پول داره..اروم اروم حرف میزدیم یهو یهم گفت من اینقدر از اقای (شوهر من)  خوشم میاد،،خیلی مرد باجزبه و جنتلمنیه..زیر سبیلی رد کردم و بعد گفت .شوهر تو باید بایه زنی بزرگتر از خودش ازدواج میکرد..😮😮😮😮😮 چند بار که با شوهرم دیدیمش انگار من نبودم ،،اصلا با من حرف نمیزد چشم تو چشم شوهرم بود..😑😑

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
میدونی..بعضیا ذاتن شلخته و کثیفن و این کثیفی رو به بیرون هم منتقل میکنن...حق دارین شما..یعنی چی ،،گر ...

شما معلومه   ذاتتون خوبه و مهربونید  ولی همسایه های ناجوری دارید خدایی زشته یکی در مورد شوهر آدم نظر بده           اگه مستاجرید  سعی کنید از اونجا برید                انصافا همسایه های ما مرد و زنشون چشم پاک و خوبن   ولی   زیادی بی نظمن همین        دعا میکنم خدا یه خونه یه جای خوب بهت بده و تو زندگیت موفق باشی    زیاد به همسایه هات رو نده کلا تحویلشون نگیر

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رابطتو کم کن.مگه کیه!!!

فکر کن،،یه بار برقا رفت..دیدم صدای در زدن میاد،،میدونستم اونه..تو خونه خودش داشت از پشت در میزد به در..محل ندادم ..هی کوبید کوبید با مشت و لگد میزد به در..بعد شروع کرد هی میگفت سعیده سعیده..پسر بزرگم گفت مامان حالم بهم خورد اه..تورو خدا ببین چی میگه..رفتم تو راهرو گفتم بله خانم فلانی،،گفت در منو باز کن..گفتم چجوری بازکنم.،شما تویی،،باز کن،،سریع باز گرد..گفت بیا بیا تو ..یه چیزی برام روشن کن..میخواستم خفه ش کنم...الان یه مدته نیست..زیاد میره باژیک و .....بیاد..دیگه باهاش حرف نمیزنم.

شما معلومه   ذاتتون خوبه و مهربونید  ولی همسایه های ناجوری دارید خدایی زشته یکی در مورد شو ...

اخ گفتی...نفرت دارم ازشون...الانم با تلافی کمی اروم میشم...

ممنونم از شما و انرژی های خوبی که بهم دادین

2720