2733
2734
عنوان

خیلی مسخرس اما به خاطر یه خاطره تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 103 پست
دنيا دار مكافاته بخدا واكذارشون كن هم خودتو هم اونا رو ببين قربونش برم خودش جيكار ميكنه برات 

سر دخترش نیومد     مثلا یلدا برام نیاوردن   ولی دیدم برا دخترشون چ یلدایب بردن      اونجا شک کردم ب وجود خدا گفتم نمیبینی؟؟؟   چند سال بعد دیدم نابود شدن همشون    فقط صبر داشته باشه استارتر درست میشه

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
مادرشوهر منم میخاست عروسیمو خراب کنه  هرکاری کرد من لبخند زدم تو دلم داشتم منفجر میشدماااا...عر ...

خدا از خانواده شوهرمون نگذره باز خوبه تونستی ظاهرتو حفظ کنی من بیشتر غصه ام اینه چرا ظاهرمو حفظ نکردم و دل دشمنامو شاد کردم

خداروشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا از خانواده شوهرمون نگذره باز خوبه تونستی ظاهرتو حفظ کنی من بیشتر غصه ام اینه چرا ظاهرمو حفظ نکرد ...

سلیطه بازی دراوردی؟؟؟چکار کردی؟....همشو بنویس رو کاغذ با ریزترین جزییات....بعدم کاغذو بسوزون    عجیب حالت خوب میشه روش درمانیه روانشناساس

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2728
جهنم ک‌نیومدن   والا.....بعدها ت  نلفنی ک ب پدرشوهرم کردم و با گریه گفتم بهش....بابا عب ند ...

وای تو خیلی به خودت مسلطی خوش به حالت من خیلی ضعیفم.اه حالم از خودم بهم می خوره

خداروشکر
هیچکی یادش نیست کافیه امتحان کنی از یکی از فامیلاتون بپرس اون روز چ لباس مجلسی پوشیده بوده عمرا یادش ...

مادرشوهرمو که واگذار کردم به خدا من حریفش نمیشم 

خداروشکر
بی محلی مادرشوهرم جلو مهمونا تو عروسیم.کنترل نکردن عصبانیتم.شبی تلخی شد واسم

منم همین بود. ولی گذشته عزیزم. مادرشوهر و پدرشوهر من الان مردن. خیلی اون شب با برادر شوهرم بهم بی محلی کردن. واگذارشون کردم به خداشون.

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
2738
مادرشوهرمو که واگذار کردم به خدا من حریفش نمیشم 

چرا نشی یبار. ی مهمونی مهم داشت جلو فامیلاش بی محلی کن تا حساب دستش بیاد

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
عزیزم خدای نکرده از این همه فکر و خیال مریص بشی بیافتی رو تخت همین مردم که میگی ذره ای واسشون اهمیت ...

ممنون عزیزم اره حرفت کاملا درسته خودمم به خودم اینارو میگم اما نمی تونم بهش عمل کنم نمی تونم به خودم مسلط باشم

خداروشکر
وای شما چقد خوبی

خوبي از.خودته فداتشم جمله رو كامل بخون وبرا خودت تكراار كن تو برنده ي امروزي شك نكن

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)
قول بهت میدم همهتو روز عروسیشون از این خاطرات دارن  خود. من جاریام خیلی کرم ریختندختر عمو مجرد ...

چقد بد

اخه به نظرم شب عروسی به یاد ماندنی ترین شبه برای ادم

خداروشکر
2706