2737
2739

ای بابا بسه دیگ چقد میگیری جو ندی انگار عضو شدی فقط مارو بترسونی نصف تاپیکات انفلانزاست😑😏😒

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد بعضیا بی ادبن خدایی چه مدل جواب دادن بسوال استارتر بود

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
ای بابا بسه دیگ چقد میگیری جو ندی انگار عضو شدی فقط مارو بترسونی نصف تاپیکات انفلانزاست😑😏😒

شما نخون اگه انقدر کوته فکری اینجا همه اطلاع رسانی میکنن ناراحتی مجبور نیستی بخونی و نطق بدی حالا ما نپرسیم شما گوشات و میگیری چشماتم میبندی تلویزیونم میگه

2738
چقد بعضیا بی ادبن خدایی چه مدل جواب دادن بسوال استارتر بود

چی بگم والله منم نگران مامانا بچه هام بخدا امروز دیدم زیرنویس میکنن گفتم شاید من توجهه نکردم پرسیدم ببینم شبای قبلم زیر نویس میشده یا اوضاع بدتر شده ؟ اونوقت بعضیا انقدر بی ادبن 

من یزدم این هفته پسرم مریض شد سه بار بردیم متخصص هی میگن این ویروس جدیدا گرفته میگم چیه آنفولانزاست؟؟؟میگن نه چند روز تب خیلی بالا میگیرن و...قشنگ جواب نمیدن

من خودمم مریض بودم دوشنبه سه تا آمپول تو پام زدن سه تا تو سرم اصلا هم نگفتن آنفولانزاست

باز دخترم گرفته عصری هر دو تا شونو بردیم دکتر پسرم همچنان تب و هذیون اصلا موندم چه غلطی کنم 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
2706