2737
2739

میخواستم ببینم که برای کریسمس جایی رو میشناسن که مراسم بگیرن؟ یه مسافر تو ایران هست که دوست داره جشن بگیره ولی اشنایی نداره که راهنماییش کنن،بیشتر مد نظرش مراسم کادولیک یا پروتستان ها هست که ۲۴ دسامبره

Shake it! shake it!
😕مسیحی بودن مگه جرمه ک بترسن

جرم نیست ولی اینجا تاپیک درباره ادیان غیر اسلام می ترکه و چون 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا بگید این مراسم باشگاه ارارات چه جوریاس  بقیه هم میتونن برن غیر ارمنی  پولی ؟

چ مبکنن اونجا؟ جشن یا ورزش

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2731
من اسمم مسیحیه ولی خودم شیعه قبوله؟

میشه اسمتو بپرسم؟!🙈

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
خداروشکر خیلی خوبم  ممنونم عزیزممم🌷😍😘

الحمدالله 

خداروشکر 

ان‌شاءالله همیشه تنت سالم دلت خوش و لبت خندون باشه😍💞💕

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2740
میخواستم ببینم که برای کریسمس جایی رو میشناسن که مراسم بگیرن؟ یه مسافر تو ایران هست که دوست داره جشن ...

عزیزم محله مسیحی ها تو تهران سمت مجیدیه اس برو اونجا ی چرخی بزنه از جشناشون مطلع می شه یا بره سمت خیابون بهار 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
سلام مرسی خدا روشکر بد نیست داره دندون در میاره کچلمون کرده

ای جااااانم😍😍😍😍😍😘😘😘😘

انشالله که همیشه شاد باشی😘😘😘💖

نیومدی ایران؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
چ مبکنن اونجا؟ جشن یا ورزش

جشن 😂😂😂

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
میخواستم ببینم که برای کریسمس جایی رو میشناسن که مراسم بگیرن؟ یه مسافر تو ایران هست که دوست داره جشن ...

باشگاه ارارات البته برای ما ارامنه هست که متمرکز رو ۶ ژانویهست

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ