2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه  با دویست تومن واقعا این جابه‌جایی ممکن نیس من مدت هاست دارم قیمت خونه ها رو بررسی میکن ...

200تومن طلا..وامم گرفتن ولی نمیدونم وام چقدر بود...طلاهاشم مطمئن نیستم حدودی میگم شاید 250 باشه....ولی پول دیگه ای ندارن..شوهرشم کارمند پتروشیمیه.. فکر نمیکنم حقوق خیلی بالایی داشته باشه!!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2731

ماهم ۴و۸۰۰ درامدمونه .شهرستانم هستیم واقعاسخته..زندگی با این پول نمیشه ماشین لوکس خرید.یاریخت پاش الکی.فقط میشه یه زندگی معمولی داشت.من فقط ماهی ۵۰۰ تومن پول ویتامین به دخترم میدم بخای ی موام رنگ کنی باید ۶۰۰ تومن بدی ی ناخن ۲۰۰.نمیشه که مجبوری هیچ کدوم ازاین کارارونکنی‌.فقط خوب میخوریم .هرچی درمیاریم میکنیم توخندق بلا

کلا شهرستان با تهران خیلی فرق داره! کل خرج خونه تو شهرستان اندازه هزینه بنزین تو تهران میشه! ما حدود ...

عزیزم هر چقدر پول بدی همون قدم اش میخوری هرکسی با توجه به بودجش باید پس اندازم داشته باشه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
شوهر خودم مهندسه راضيم ولی چیزایی که از دکترا دیدم میگم بیچاره خانوماشون

دقیقا 

قشنگ ۶۰% شون کرم دارن ب مقدار زیاد 

اوناییم ک سالمن،اونقد شیفت و کشیک دارن ک ب خونه زندگی نمیرسن

البته تقریبا همشون خانماشون هم پزشکن همو درک میکنن

200تومن طلا..وامم گرفتن ولی نمیدونم وام چقدر بود...طلاهاشم مطمئن نیستم حدودی میگم شاید 250 باشه....و ...

تبریزها کلا خیلی مقتصدن

جاری های من با درامد خیلییییی کمتر از ما یه تحولاتی تو خونه و زندکیشون میدن که باورپذیر نیس

من خودم تبریز نیستم، بلد هم نیستم انقدر مقتصدانه رفتار کنم

اما همه دوستای تبریزیم وهمه اقوام همسرم، بلااستثنا اینجورین

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706