2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم تبریزم ابداااا با وام های عادی و طلاهای معمول نمیشه خونه ارتقا داد مگه اینکه یکی بگه سیصد تومن ...

مثلا دختر عموم ..ماندانا 120 متر دوخواب قدیمی ساخت بودن..طلاهاشو فروخت ( نمیدونم چقدر ولی حدود 200تومن میشد ) وام گرفتن 150 متر سه خواب ولیعصر تختی خریدن!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
سرپرست ترابری و مهندس کشاورزی دقیقا ۱۰ تومن میگیره

خونتون شیکه؟؟؟ماشینتون چیه؟؟؟؟هرچی بخای فراهمه؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
دقیقا تفریح اینجا خیلی گرونه یه رستوران رفتن اینجا چند برابر شهرستانه

تهران بالاشهرش گرونه اگه مرکز شهر باشیرخیلی از شهرستان بهتره من هر دوشو تجربه کردم..شهرستان یه مانتو میخری مثلا200 همونو تو حراجیای تهران میشا با100 خرید در کل تهران ادم بلد باشه خریداشو از کجا بکنه خیلی به صرفه تر از شهرستانه تو شهرستان ادم دسترسی نداره فقط میشه از همون مغازه هایی که هست خرید کرد اونم با قیمت گرون

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
مثلا دختر عموم ..ماندانا 120 متر دوخواب قدیمی ساخت بودن..طلاهاشو فروخت ( نمیدونم چقدر ولی حدود 200تو ...

نمیشه 

با دویست تومن واقعا این جابه‌جایی ممکن نیس

من مدت هاست دارم قیمت خونه ها رو بررسی میکنم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

مهندس نقشه بردار

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
شهرک عاااالیه منم شهرکم لایف استایل اینجا متفاوته ما هم شکموییم هیچی ایرانی نمیخره شوهرم از شکلا ...

منم خارجی میخرم ولی اصلا گرون نمیخرم..یا خودمون میریم ترکیه میخریم ..یا یه پیج اینستا دارم تبریزه شوینده و بهداشتی ترک میاره هم قیمت ایرانی  از اون میگیرم .. یعنی گرونتر نمیگیرم..

شما کدوم سمت شهرک هستید>

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
۶ ۷ سال پیش درامدش در حدود ۱۰ بود میانگین ماهیانه خودم ۶ همون موقع . برنامه نویس هستیم هر دو

واقعا؟؟؟

منم رشتم کامپیوتره بشدت علاقه دارم به برنامه نویسی 

میشه بگید چجوری قوی شدید تو این رشته؟

کلاس رفتید؟

لیسانس دارید یا ارشد؟

درستون تو دانشگاه خیلی خوب بود؟😁

2706