2733
2739

سلام مامانای گل من هفته 37 هستم متاسفانه نتونستم کلاسای ورزشیمو برم یکمش به خاطر درادایی که داشتم بود یکمی هم تنبلی کردم .الان به نظرتون زمان هست که بتونم زایمان راحتی داشته باشم ؟پیاده روی روزی چند ساعت خوبه؟

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

خیلی نگرانم و میترسم از دردا😢

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس خ ها بدون آمادگی رفتن و زایمان خوبی داشتن...بسپار ب خدا...

ببین من خودم رو اینجوری آروم میکنم ک خدایا من ن تجربه سز رو دارم ن طبیعی رو خودت هر کدوم ک خیر من و بچم توش هست رو بذار جلو پام...

دیگه یکم سرچ کن و ببین چ کارهایی از طب سنتی و ورزشی و اینا خوبه انجام بده دیگه...

من دکترم اتفاقا اصرارر داره ب سز من افتادم رو دنده ک نه طبیعی  

آخه هفته ۱۵ ی سقط اجباری و انتخابی داشتم ب علت مشکلات جنین اونم تو خونه ولی چندان اذیت نشدم...میگم من ک خوش زا هستم چرا برم زیر تیغ عمل؟؟؟؟

هیچ کسی از درد طبیعی نمرده...بالاخررره دردش تموم میشه...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2731
من توی هر مرحله منتظر دردای بیشتری بودم اینجوری ترس از درد نداشتم و فکر میکنم زایمان خوبی داشتم

ممنون گلم .یعنی واقعا ادم از پسش برمیاد؟من پیاده روی که میکنم حس میکنم قسمت پایین بدنم داره از هم باز میشه این نشونه خوبیه عزیزم؟

ممنون گلم .یعنی واقعا ادم از پسش برمیاد؟من پیاده روی که میکنم حس میکنم قسمت پایین بدنم داره از هم با ...

اره بابا چرا نتونی من لاغرمو تونستم

منم ک راه میرفتم واژنم درد میگرفت من ک. نشونه خوب میدونستم فک کنم سربچه میخاد بیاد تو لگن

فقط هروقت دردت میگیره خودتو برای درد بیشتری اماده کن بعد میبینی چ راحت زایمان کردی

اگه ماماهمراه داشته باشی خیلی خوبه

2740
اره بابا چرا نتونی من لاغرمو تونستم منم ک راه میرفتم واژنم درد میگرفت من ک. نشونه خوب میدونستم فک ک ...

ممنون عزیزدلم نمیدونم اینجا ماما همراه باشه یا نه حتما میپرسم دعا کن برام مهربون واقعا یه حس ناشناخته است هم دوس دارم زودتر بیاد هم میترسم 

ممنون عزیزدلم نمیدونم اینجا ماما همراه باشه یا نه حتما میپرسم دعا کن برام مهربون واقعا یه حس ناشناخت ...

عزیزم من 21ماه پیش زایمان طبیعی انجام دادم

12 بهمن هم وقت زایمان بعدیمه

بارداریمم خدا خواسته بوده

من کمکت میکنم ولی موقع زایمانت منو فراموش نکن

دعا کن مشکلم حل شه و به آرامش اعصاب برم

ببین گلم خدارو شکر با ورزشاییکه انجام دادم زایمان خوبی داشتم

اول لطف خدا بعد ورزش

از فردا شروع کن

45ّّّّّّّدقیقه پیاده روی کن تایم بزار

همون تو خونه چون هوا سرده

روزی ده دقیقه اضافه کن تا به دو ساعت برسه

روزی ده دقیقه ورزش پروانه

ده دقیقه ورزش گربه

روزی 20ّّّّّّّدقیق هم حالته گربه شو نپتون بکش عالیه

هفته 38 روزی پنج دقیقه نوک سینه هاتو با روغن زیتون در جهت عقربه ماساژ بده باعث میشه دهانه رحم به مرور نرم شه

از هفته 38 روزی یک استکان جوشونده بخور

خواهرانه بهت میگم حتما ماما همراه بگیر

درسته اون نمیتونه کاری کنه و فقط کنارته اما خودش کلی دل گرمیه

350 تومن پولی نیست

البته قم این قیمته

عزیزم من 21ماه پیش زایمان طبیعی انجام دادم 12 بهمن هم وقت زایمان بعدیمه بارداریمم خدا خواسته بوده ...

ممنون عزیزدلم ❤❤انشاالله زایمان خوبی داشته باشی و هرچی از خدا میخوای بهت بده .😘

عزیزم همش بستگی داره به بدن هر کسی

خیلیا پیاده روی و ورزش و کلاس رفتن بازم نتونستن..

شما اگه طبیعی دوس داری تلاشتو بکن ضرر که نمیکنی

من به شخصی از طبیعی متنفرم و میرم سز.. چون اگه بخیه طبیعی بخورم افسردگی میگیرم

ممنون عزیزدلم نمیدونم اینجا ماما همراه باشه یا نه حتما میپرسم دعا کن برام مهربون واقعا یه حس ناشناخت ...

خواهش میکنم به هر حال باید بیادش پس هرچی زودتر بهتر

اگه ماماهمراه نداری خصوصی بگیر ک مامانت یا یکی دیگه پیشت باشه