2737
2734
عنوان

مرمری ام بیاید ببینید موهاش خوب شد😢😢😢دیروز بردیم ارایشگاه+📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 8320 بازدید | 219 پست
وای جدی میگی😥یعنی الان 16 تا دندون داره؟

اره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فداتم  خیلی رفته تو مخم  اما کوتاه نمیکنم

اگه میره ارایشگا ببر جلوش رو فقط تا رو ابروهاش کوتاه کن ک نره چشمش

نزنی مثل من ایناروس کنی ها کم کوتاه کن😅😅😅

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خیلی بهتر شده،مدلی که تو زده بودی مدل ایرانوس تو یوسف پیامبر بود😁😁😁ازطرف من بوسش کن🤗💋💋

الانم شبیه آخلاتون شد ولی دیگه چاره ای نیست😁😁😁😂

2738
اون مگه کچل نبود😂☹️

چرا😂

اینم نیمه کچل شد دیگه😓😓😓

ازدراومد تو 😁😁😁😍بعده دیدن پسرم 😐شد😑شد😳شد😱شد بعدم گفت مریمممم این چرا این شکلیه😠 منم در یک ...

عجب ترفندی گلم،ولی نزار پسرت دروغ گفتن یاد بگیره عزیزم☺

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
عجب ترفندی گلم،ولی نزار پسرت دروغ گفتن یاد بگیره عزیزم☺

نه بابا تو۶سال زندگی سرجمع این دومین دروغم بود😁

2706