2733
2734
عنوان

مرمری ام بیاید ببینید موهاش خوب شد😢😢😢دیروز بردیم ارایشگاه+📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 8320 بازدید | 219 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیدار نمیشم ک انقد خوابم سنگینه😂😂 صبحا شوهرم چهل بار صدام میزنه تا پاشم،همیشه الارمشو برا نیم ساع ...

گیس هاتو میکشه😓😓

انگشت اشارشو تو چشمت میکنه

از گوشات اویزون میشه

فکرکن هروز صبح اینجوری بیدارمیشم😂😂😂

تازه نصف شباهم یبار چشمامو بازمیکنم میبینم با نیم سانت فاصله فیس تو فیس زل زده بمن 😑ادم زهره ترک میشه😂

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740
ماشاا..چ مژه هایی داره چ نازه اسفند دود کن براس

چشم💋💋

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
موهای پسر منم بلنده جوری که میبندم براش  ماه دیگه تولدشه به نظرت ببرم موهاش و کوتاه کنم؟؟؟🤔یا ...

کو ببینم عکسشو😍

عیبی نداره تنش سلامت باشه وزن مهم نیست

قربونت آره میدونم ولی خب خیلی پوست و استخونه دلم میخواد یکم تنش گوشت و جون داشته باشه.

میدونی رفلاکس شدید داشت اصلن درست شیر نخورد ک بخواد جون بگیره بعدم دندونم خیلی خیلیییییی اذیتش کرد.کلن اصلن وزن گیریش خوب نبوده تا الان😔،خداروشکر الان چن ماهی هست ک دیگه علائم رفلاکس نداره و دکتر زانتاکشو قطع کرده و خوبه خداروشکرررر.دوندوناشم همین ی هفته پیش کامل شد😥آخریشم با کلی کلنجار در اومد😤طفلی خوردنش خوبه همکاری میکنه ولی خب وزن نمیگیره😓،حالا امیدم ب اینه میگم دندوناش ک کانل شد رفلاکسشم خوب شده خدا کنه بعد از این وزن بگیره

قربونت آره میدونم ولی خب خیلی پوست و استخونه دلم میخواد یکم تنش گوشت و جون داشته باشه. میدونی رفلاک ...

خداروشکر دندوناش دراومد

پسرمن هنوز درگیره اسیاب هاشه درنمیاد که😓۴تا دیگه باید دربیاره

البته الان یکم بلند تره

ای جونم😍😍چقدرنازه

ن عزیزم کوتاه نکن ک پشیمون میشی من واقعا پشیمونم

2706