2733
2734
عنوان

مرمری ام بیاید ببینید موهاش خوب شد😢😢😢دیروز بردیم ارایشگاه+📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 8320 بازدید | 219 پست
آخخخخ که بچه ها وقتی خوابن ادم جیگرش کباب میشه و فکر میکنه که شاید مادر خوبی نیست... مبارش باشه. م ...

چندوقتشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بده من همیشه خودم کوتاه میکرد ولی اینسری گند زدم😐

منو شوهرمم هر سری یه گندی میرنیم تو سر پسرم ولی ا‌کثرا موهاش بلنده بیشتر بهش میاد آرایشگام که نمیاد 😂

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
چرا بلند نمیکنی؟ موی پسر همسایمونو بلند کردن خیلی جیگر شده😭

مرض دارم😢😢

هی میرفت چشمش جلوش منم قیچی کردم😢

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728

عالی شده مبارکش باشه،

فقط بگو تو منی یا من توام ؟

منم هفته پیش دقیییقققا همین مساله برام میش اومد زدن خط موهای بالا ی گوششو مثل پسر شما زدم اخرم رفتیم سلمونی

آنجا که میگن شش دانگه جهانه...همدانه
همین که از مدل ایرانوس دراومده خوبه    

ایرانوس ن خواهرم ایناروس😂😂😂😂

پسر منم تا ۴ سالگی نمیرفت مجبور بودم خودم کوتاه کنم تو خونه الان عموش راضیش کرده برده آرایشگاه دوستش راحت شدم بزرگ شه ترسش میریزه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2740
مرض دارم😢😢 هی میرفت چشمش جلوش منم قیچی کردم😢

نه دیگه یه مدت میبستی وقتی بلند شد دیگه نمیرفت چشمش. پسر مو بلند خیلی قشنگ میشه خیلی. دیگه نزن توروخدا

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
عیب نداره بلند میشه تا عید. تو آرایشگاه گریه کرد؟

میگم ک عینه این کارتون های تو تلوزیون چنان گریه میکرد ابشاری از چشاش اشک میومد

ایرانوس ن خواهرم ایناروس😂😂😂😂

عه مامان منم دور از چشمم دخترمو ایناروس کرد😂 تا یه ماه قایمش میکردم از جلو چشم

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
مرمری جان اره خوب شده اما خواهر دفعه بعد ترسید دست وپاش نگیر بیارش بیرون یه دور دیگه ببرش داخل الان ...

دیگه تا۵سالش نشه نمیبرم

موهاشو خرگوشی میبندم

تمام دیروز رو خودمو لعنت کردم