2733
2734
عنوان

بنظرتون حق با منه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 87 پست
نه عزیزم من فقط هفته یبار میرم خونه مادرم الانم بخاطر بچم خونه مادرمم اینجوری نیس که همش خونه مامانم ...

هفته ی بار براشون مشکله ، داداش خود منم اینطوریه ، اما دوستاش یادش داده بودن که هر هفته چه خبره ، چون کامل میدونم چه جوری هست گفتم ، حالا شوهر شما هم یا دوستاش یاد دادن یا خانواده یا خودش چنین حسی رو گرفته

دنیا عین تصورات ما نیست 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
میفهمم که نیاز داشتید مادرتون کمکتون کنن . اما ، ما ، مادرها بچه رو فقط برای خودمون میدونیم ، کلا پ ...

میدونم سخته براش که دور باشه از بچه اش ولی منم دس تنها بوطم مامانمم نمی تونست بیاد داداشم مدرسه داره بعدم میتونست بیاد بچه اشو ببینه ولی نیومد چرا همش باید ما زنا مراعات شوهرامو بکنیم یکمم اونا مارو درک کنن

وقتی میدونی اخلاق شوهرت اینجوریه در مواقع ضروری بگو مامانت بیاد پیشت

داداشم میره مدرسه نمی تونست بیاد پیشم مگرنه منم دوس ندارم شوهرمو ناراحت کنم ولی خب بعضی وقتا ادم مجبور میشع

چرا داره راستش بخاطر انفولانزا میترسم الان ببرمشون مرکز بهداشت.چون پزشکم‌دارن کسایی ک مریضن میان میت ...

بهداشت دخترمم همینجوره ولی خوشبختانه دیروز کسی نبود ما زود رفتیم

میدونم سخته براش که دور باشه از بچه اش ولی منم دس تنها بوطم مامانمم نمی تونست بیاد داداشم مدرسه داره ...

خوب مراعات کرد که رفتی دیگه دلبر جان ، گفتم که زندگی با این کوتاه اومدن ها میشه زندگی ، چه مرد چه زن.

الحمدلله همسر شما هم اهل کوتاه اومدن هستن چون میتونست یه پا بایسته سر حرفش و بگه نه . مثل ادم های لجباز.

ولی خداروشکر اینجور نیستن ، کنار گوشه ها رو هم بگذرید و نبینید ، اینجوری زندگی شیرین تری خواهید داشت.

و یه توصیه ی خواهرانه برای راحتی خودت گلم ، منم یه زن و یه نادر هستم مثل شما😍هر چقدر تکیه اتون رو به اطراف کمتر کنید حتی مادر ، خوشبخت تر و راحت تر و سبک تر هستید ، این چیزیه که تجربه نشون داده .

انشالله عروسی نی نی گلتون عزیزم .

سلام😊 
2740
خوب مراعات کرد که رفتی دیگه دلبر جان ، گفتم که زندگی با این کوتاه اومدن ها میشه زندگی ، چه مرد چه زن ...

ممنون بابت نصیحتتاتون

مچکرم انشالله شماهم عروسی بچه هاتونو ببینید

2706