2737
2734

عزیزم درموردش خوندم که جنسش یجوریه که بهداشتیه الان خاطرم نیست، من خیلی دلم میخواد بگیرم. هم از این پد گذاشتن خلاص میشم هم مجبور نیستم مدام پول پد بدم هم کلی درخت و گیاه قطع نمیشه بخاطر پد، بعدم یه سری پدا از مواد بازیافتین که من نمیدونم کدوم مارکان، حداقل از این چیزا نجات پیدا میکنم. یبار یه کاپ میخرم ساااالها استفاده میکنم وجدانم برای محیط زیست راحت تره که سهم کوچیکمو دارم انجام میدم

فقط اینکه باید با یه دکتر زنان قبلش مشورت شه

و اینکهنمیدونم تو ایران از کجا گیربیارم

درمورد جا شدن که دغدغته من تحقیق کردم 

چون خاصیت الاستیکی داره راحت میره داخل و اینکه کوچیکم هست سایزش فشاری نداره داخل

فقط گفتن دفعات اول تا قلقش دست ادم بیاد ممکنه کمی نشت کنه

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یوقت سوراخ نشه ازش بریزه    

من از نشتی هم میترسم دوستم گرفت انقد تعریف میکرد بعد خودش یکبارم نتونست استفاده کنه خود من نمیتونم چیزی که داخل میشه رو استفاده کنم مشکل دارم 😑

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2742
از کجا میشه خرید تو ایران؟ 

تو اینستاگرام کلی پیج فروش هست میگن دیجی کال هم داره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من زمان پریودی تو اون ناحیه حس درد و سنگینی دارم انگار چیز سنگینی ازم اویزونه حتی نمی تونم سر پا بایستم واسه همین میترسم قرار دادنش خیلی دردناک باشه به قول استارتر انقدر هم گرونه که واسه امتحان نمیشه خرید

2740

اونايي كه ميگن كثيف كاريه!!!اين بدن شماست و خون شماست!!درست مثل همون خوني كه وقتي انگشت تون رو ميبريد!!!

نوار بهداشتي كه خيلي كثيف تره!فكر كن يه چيز پنبه اي كه با خون خيس و مرطوب شده و فضاي گرم و تاريك قرار گرفته!!!علاوه بر اينكه ممكنه باعث عفونت خودتون بشه بعدا توي سطل اشغال و بعد تر تو جاهايي كه تفكيك زباله ميكنن باعث الوده تر شدن زمين و محيط زيست ميشه!!!

كاش ميشد لحظه ها را پس گرفت...!
اوایل که پد اومده بود خانم هایی که تا اون موقع پارچه میذاشتن ، میگفتن که وای پد غیربهداشتی و چندشه و ...

دقيقا اين نشون ميده از پذيرفتن علم و نكنولوژي كه هر لحظه براي راحتي بشر تلاش ميكنه عاجزيم!!!بنا به بسياري دلايل دنيا كاپ رو پذيرفته ولي اينجا دكترامون هم ميگن خوب نيست

كاش ميشد لحظه ها را پس گرفت...!
2706