2737
2734
میگن که عفونت نمیاره چون خون از بدن خارج نمیشه که بخواد آلوده شه

شوک سمی یا Toxic shock Syndrome واکنش بدن به توکسین‌های تولید شده توسط باکتری‌هاست و می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. اگر ترشحات روان‌کننده و طبیعی واژن جذب محصولات بهداشتی شوند، pH تغییر می‌کند عفونت  باکتریایی رخ می‌دهد، چرا که احتمال رشد باکتری‌های بیماری‌زا در واژن در دوران پریود و بر اثر تغییر pH واژن بالاست. باکتری‌های بیماری‌زا توکسین تولید می‌کنند وشوک سمی رخ می‌دهد.

استفاده طولانی‌مدت از یک تامپون یا تخلیه نکردن فنجان قاعدگی می‌تواند موجب بروز این شوک شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گم شو؟؟؟اینقدرام کوچیک نیستا دکتر گفت گم شده؟

بله عزیز . وقتی میخواست تخلیه کنه گفت هرچی دست انداختم که بیارم بیرون دیدم نیست.  رفتم دکتر ، دکتر هم معاینه کرد گفت چیزی نمی بینم.  سونو هم رفت گفت چیزی نیست . ولی خودشم میگه من اصصصصصلا ندیدم چیزی از بدنم بیفته چون اگر میفتاد خونش پس میداد به لباسش . خودش میگه میترسم حل شده باشه توبدنم .

شوک سمی یا Toxic shock Syndrome واکنش بدن به توکسین‌های تولید شده توسط باکتری‌هاست و می‌تواند به دلا ...

نه عزیزم

فقط تامپون شوک داره

خون کاپ اصلا در تماس با بدن نیست و اولین جایی هست که میبینم کاپ رو با تامپون یکی دونسته و گفته جفتش باعث شوک میشه

😁
2738
بله عزیز . وقتی میخواست تخلیه کنه گفت هرچی دست انداختم که بیارم بیرون دیدم نیست.  رفتم دکتر ، د ...

بنظرم راستشو نگفته؛مگه میشه همچین چیزی؟آخه لاتکس تو آب جوش طوریش نمیشه بعد تو بدن حل بشه؟