2733
2734
عنوان

چه جوری به شوهرتون میفهمونید؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 55 پست

میگم تنهانبین بیا باهم ببینیم😐

خوب مستقیم بهش میگم عزیزم من دوست ندارم این فیلما رو نگاه کنی شوهرمن باشه میگه چشم تهمینه جان 

حالا شوهر شما رو نمیدونم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون دیگه تازه اونا ناراحت میشن،باز لپ تاپ خوبه خیلی شخصی نیست واسه هردوتونه، اما گوشی شخصیه، و اگه ...

بگو بین زن و شوهر چیز خصوصی وجود نداره

آنکه حسابش پاک است از محاکمه چه باک است

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
😂😂😂😂😂😂😂😂👌

خنده داشت😁!؟؟ 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2728
بگو بین زن و شوهر چیز خصوصی وجود نداره آنکه حسابش پاک است از محاکمه چه باک است

حالا باید به روشون بیاریم یا نه؟!

دل من گِردِ جهان گشت و نیابید مثالش⁦♥️⁩

ببخشید اگه دعوام نکنید با عرض شرمندگی 🙈منم باهاش میبینم

از اول بهم نشون داد بیا یاد بگیر منم چیزی نگفتم

الان خیلی کم شده گاهی میبینه 

منم حساسیت نشون نمیدم🙊

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
حالا باید به روشون بیاریم یا نه؟!

والا زندگی توعه بهتر شوهر و خودت رو میشناسی

من خودم دل چرکین میشم برا همین باید به روش بیارم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
خب باشه فیلم  مگه اشکالش چیه من نمیدونم  همه میبینن  اگ به روش بیاری میبره ت ...

از لحاظ روانشناسی و جنسی خیلی بده٫چون ب مرور زن و‌مرد و بیشتر مردو پر توقع میکنه و دیگه ب راحتی ارضا نمیشه

2738
والا زندگی توعه بهتر شوهر و خودت رو میشناسی من خودم دل چرکین میشم برا همین باید به روش بیارم

منم ناراحتم، اعصابم داغون شده یعنی،قبلا باهم نگاه میکردیم ولی بهش گفتم دیگه نگاه نکنیم و اصلا تو گوشیش هم نبود.ولی دیشب دیدم دو سه تا تازه دانلود کرده

از لحاظ روانشناسی و جنسی خیلی بده٫چون ب مرور زن و‌مرد و بیشتر مردو پر توقع میکنه و دیگه ب راحتی ارضا ...

بهش بگم که دیدم؟!

💕به جاي چك كردن موبايل همسرتان ، اعتماد به نفس خود را بالا ببريد. ⁉️در موبایل همسرتون دنبال چه ...

ببخشید میتونم یه سوال بپرسم

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
بهش بگم که دیدم؟!

من میگم نگو ب روش نیار چون قایمکی نگاه میکنه

فقط تا میتونی براش کم نذار انقد سیرابش کن ک دیگه میلی ب دیدن نداشته باشه

و الان نه چون ناراحتی چند وقت بعد وقتی حالتون خیلی خوبه باهم اوکید بگو یه چیزی بگم من ناراحت شدم فلان چیزی دیدم باورم نمیشد چون تو خیلی چشم پاکی

من برات کم نمیذارم و از این حرفا...

با زبون خوش با صلح

البته الان نه

من میگم نگو ب روش نیار چون قایمکی نگاه میکنه فقط تا میتونی براش کم نذار انقد سیرابش کن ک دیگه میلی ...

مرسی از راهنماییت گلم ولی من یه جوری ام که ناراحتیمو همه از قیافه ام میفهمن

2706