2733
2739
عنوان

چه جوری به شوهرتون میفهمونید؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 55 پست
بفرمائید 

من الان ۵ ماهه ازدواج کردم

چون از ابتدا خیلی چیزی نمی دونستم به منم این فیلما رو نشون میداد .......میگه همه میبینن چیز خاصی نیست

منم همراهیش کردم😯😯😯😯😯

حالا احساس بدی دارم هر چند دیگه شاید هفته ای یه بار ببینیم و مثل قبل هر شب و روز نباشه 

اما پشیمونم ....میخاستم بدونم کارم درست بوده یا نه؟

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگس ب شوهرت داره  شوهر من ک بازم کار خودشو میکنه فکر میکنه من نمیفهمم اما من خر ک نیستم مرتب ...

ببینن چه کاری از ماساختس آخه....من توجه نمیکنم

2728
هیچ کاری برنمیاد من چندبار با دعوا با خوشی گفتم اما کو گوش شنوا ... منم میفهمم اما ب روی خودم نمیا ...

آره بی خیال ....

من یبار عکس دیدم همون باعث شد رفتم کلا یدور کامل گوشیشو چک کردم از اینستاش یچی در آوردم.فرداش گفتم گ ...

یک ماه 😮من ۳ روزشم به زور تحمل کردم ....بعدشم فهمیدم قهر کردن درست نیست

به طور مستقیم با شوخی شوخی بهش میگم.مثلا میگم عشقم تا من هستم فیلم س.. میخوای چکار پاکشون کن بره هاا ...

آره دقیقا ...منم به شوهرم میگم بابا این دختره مث مجسمه میمونه مصنوعی بی روح بدون عشق ....چیه اه ....من از این خوشگلتر عشقولانه ترش رو برات میرم ...😂😂😂😂😂

به خدا با همین حرفا خیلی کمتر شده الان

2740
من الان ۵ ماهه ازدواج کردم چون از ابتدا خیلی چیزی نمی دونستم به منم این فیلما رو نشون میداد ....... ...

متاسفانه کار درستی انجام ندادید 

چرا که 

تماشای فیلم ها و تصاویر هرزه با انگیزه های مختلفی اعم از تنوع طلبی و تحریک جنسی صورت می گیرد که باعث ایجاد انحراف و یا اعتیاد جنسی نامشروع می شود و برای درمان این اعتیاد و انحراف راهکارهای مختلفی مانند روان درمانی و آموزش جنسی و بالا بردن سطح سواد جنسی پیشنهاد شده است که منجر به تغییر عادات زشت می شود. تبعات تماشای فیلم های پورنوگرافی برای افراد متاهل می تواند به سردمزاجی و دلسردی از همسر و در نهایت به طلاق منجر شود.

و گاهی اوقات نیز منجر به ایجاد تنوع طلبی در همسر شده و به علت دیدن تصاویر سراسر جلوه ویژه احساس خوب رو نسبت به همسر از دست میده

متاسفانه کار درستی انجام ندادید  چرا که  تماشای فیلم ها و تصاویر هرزه با انگیزه های مخت ...

وااای 

حالا چی کار کنم؟؟؟؟

الان خیلی کم میبینیم ....جدید هم دانلود نکرده ....هرچی هست قدیمیه رو گوشیش بوده

در هر حال يك گفت‌وگوي صريح و بي‌پرده بين شما و همسر درگير در اين مساله مي‌تواند به شناسايي انگيزه‌ها و رفع مشكل كمك كند. در نهايت كمك گرفتن از يك متخصص در امور روابط جنسي يا سكس‌تراپيست مي‌تواند راه‌حل باشد.

- انـگـيـزه‌هاي همسرتان را بشناسيد. چرا او سراغ چنين رفتاري رفته است؟ آيا اختلافات شديد شما باعث اين گرايش شده يا او كاملا ناآگاهانه وارد اين جريان شده است؟ شما پيش از آنكه براي ترك عادت همسرتان كاري كنيد، بايد از دليل رو آوردن به اين جریان باخبر شويد و آن را از ميان‌ برداريد.

-  بعد از علت‌يابي، نوبت به شـنـاسايي تقويت‌كننده‌ها مي‌‌رسد. عواملي كه رفتار او را تقويت‌كرده‌ بشناسيد. آيا دوستي با افرادي با همين تمايلات، سپري كردن زمان زيادي در تنهايي و بيكاري او را به چنين دامي انداخته است؟

-  براي اينكه به همسرتان در ترك اين وابستگي كمك كنيد بايد عوامل تخفيف‌دهنده اين رفتار را بشناسيد. بودن در جمع‌هاي خانوادگي، اشتغال به كار، تقويت رابطه ميان شما به عنوان يك زوج و بسياري از راه‌هاي ديگر مي‌تواند در اين زمينه به شما كمك كند.

- اين شما هستيد كه مي‌توانيد انگيزه دروني او را براي ترك اين رفتار بيشتر كنيد. بهبود روابط خانوادگي، پيشرفت در مسائل كاري و در نظر گرفتن پاداش براي ترك اين رفتار، مي‌تواند تمايل او را به كنار گذاشتن اين عادت افزايش دهد. پس يك‌بار اين دلايل تقويت‌كننده را همراه با او مرور كنيد.

-  او را با پيامد اعتيادش آشنا كنيد. به او گوشزد كنيد در صورت ادامه اين رفتار او را ترك خواهيد كرد و زندگي‌اش از هم خواهد پاشيد؛ البته قبل از آنكه چنين ادعايي را مطرح كنيد، مطمئن شويد مي‌توانيد پاي حرف‌هاي‌تان بايستيد. در صورتي كه همسرتان با تكرار عادتش تغييري در رفتار شما نبيند، ديگر روي تهديد‌هاي‌تان حساب نمي‌كند. اگر با وجود هر اتفاقي قصد يا امكان ترك كردن او را نداريد، با تهديدهاي تو خالي كار را خراب‌تر نكنيد.

-  به ريسمان مذهب چنگ بزنيد. در نهايت شايد هيچ‌چيز به اندازه اعتقاد به ارزش‌هاي اخلاقي و مذهبي در جلوگيري از گرايش افراد به پور ن موثر نباشد. بالا بردن ارزش‌هاي اخلاقي و گرايش‌های مذهبي در خانواده‌ها و جامعه قطعا مهم‌ترين عامل در پيشگيري يا توقف استفاده از ابزارهاي پو رن است.