2737
2734
عنوان

چه جوری به شوهرتون میفهمونید؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 55 پست

راحت میگم .. این فیلمها چیه توی گوشیت.. اگه مشکل برانگیختگی داری برو درمان کن 

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💕به جاي چك كردن موبايل همسرتان ، اعتماد به نفس خود را بالا ببريد.

⁉️در موبایل همسرتون دنبال چه چیزی می گردید؟

⁉️دنبال فیلم های .. یا خیانت ؟ می خواهید ببینید آیا با کسی در رابطه است یا نه؟

⁉️خب؟ بعدش می خواهید چه کار کنید؟ دعوا کنید؟ طلاق بگیرید؟

⬅️هر طور که حساب کنید این پروسه، پروسهٔ معیوبی است و شما عملاً به او می گویید که اعتمادی که شیرازه و قوام زندگی هست را به او ندارید...

✅به جای چک کردن موبایل همسرتون به اون احترام و عشق هدیه کنید، بیشتر محبت کنید، اعتماد به نفستان را بالا ببرید، دنبال علت باشید، اعتماد را بیشتر کنید و اجازه ندهید این بازی خطرناک بین تون رایج بشه که از روی لج و لجبازی مُدام در حال کنترل وسایل شخصی و حریم خصوصی هم باشید.

⬅️احساس بازجویی، هم برای مرد و هم برای زن دردناک است. در عین حفظ صمیمیت به فردیت هم احترام بگذارید.

سعی کنید علت این کار رو پیدا کنید و در برطرف کردن اون نیاز عاطفی تلاش کنید 

2731
یبارتو لپ تاپ دیدم از سرکاراومد قیافه گرفتم براش اصلا حرف نمیزدم شوکه شده بود میگف چته نشونش دادم خن ...

همون دیگه تازه اونا ناراحت میشن،باز لپ تاپ خوبه خیلی شخصی نیست واسه هردوتونه، اما گوشی شخصیه، و اگه بگیم ادعای ناراحتی هم میکنن که چرا گوشیمو چک کردی مگه شک داری بهم و فلان

دل من گِردِ جهان گشت و نیابید مثالش⁦♥️⁩

بچه ها یه چی بگم...داییمو زنداییم با هم میشینن نگاه میکنن 😩 زنداییم اصلا مشکلی با این قضیه نداره...چون همسنیم میاد میشینه برام تعریف میکنه البته

عوضی میخاد حواسمو از درس خوندن پرت کنه

2740

من یبار عکس دیدم همون باعث شد رفتم کلا یدور کامل گوشیشو چک کردم از اینستاش یچی در آوردم.فرداش گفتم گوشیتو بیار اینا چیه توضیح بده ،،عکس رو میگفت خودش ندیده اینستارو میگفت خب مگه چیه همکارمو فالو کردم..منم گفتم همکارتو پاک کن گرفت تمام دخترا و زنای فامیلو پاک کرد اون یک نفر رو پاک نکرد و کلا اینستا رو حذف کرد ۱ ماه باهاش قهر بودم...از رو نرفت...ولی دیگه تکرار نکرد..

شوهرم عکسای مدل ها با لباس زیر تو ایسنتا میدید، به روش اوردم، گفتم ناراحتم، نگرانم، کلللی هندونه زیر بغلش گذاشتم که تو برای من تو چشم پاکی نمونه ای، از تو بعید بود و... طفلک از خجالت دیگه تبلتش رو دست نمیگیره

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
بچه ها یه چی بگم...داییمو زنداییم با هم میشینن نگاه میکنن 😩 زنداییم اصلا مشکلی با این قضیه نداره... ...

منم قبلا مشکلی نداشتم الان یکی دو ساله غیرتی شدم شدید

لطفا درخواست دوستی ندید
حتی اگه قایمکی گوشیشو چک کرده باشی؟

خب باشه فیلم 

مگه اشکالش چیه من نمیدونم 

همه میبینن 

اگ به روش بیاری میبره تو پوشه مخفی میکنه و رمز میزاره 

تازه شایدم مثل شوهر من که از بس سر هر چیزی ک تو گوشیش میدیدم بهش گیر میدادم کلا رمز گوشیش و الان یکساله نمیدونم😂

من خیلیا رو دیدم میشینن با شوهرشون میبینن 😂 

2706