2737
2739
عنوان

زندگی نابود شده من

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 61 پست
36 سالشه...نمیدونم...حقوق کارگری بابامو داذیم فقط که اونم از مادرم میگیره...ولگردی میکنه...ولی تیپ ب ...

عزیزم این حرفو نزن هیچکس حق نداره شماهارو ب خودکشی برسونه فکر کردی حالا شماها خودکشی کنید اون آدم میشه ب بقیتون ظلم نمیکنه؟تازه اگه قرار باشه کسی خودکشی کنه اونه ن شماها...ببین از اول بهش رو داده شده الانم دیر نیست کوتاهم نیاین بهش بگید اگه دست از این رفتارات برنداری ما از شکایتمون نمیگذریم اگه بزنی یکیمونم بکشی ک دیگه خودتم میمیری حداقل بقیه از دستت راحت میشن.‌‌..بهش بگید بیا بریم مشاوره تا دست از شکایتمون برداریم...درمورد اون یادداشتام ک نوشته بودی اصلا نقزه ضعف نشون نده بهش بگو مگه چیکار کردم از آرزوهام نوشتم ک بشه همین...ببین کلا ی دفتر بردار هر روز داخلش بنویس مثلا روز اول تمام اخلاقای بدشو بنویس روز بعد خوبیاشو بنویس روز سوم شروع کن بنویس خدایا شکرت ک داداشم خوب شده خدایا شکرت ک دیگه مارو نمیزنه خدایا شکرت که مهربون شده هر روز یکی از اینا رو ده بار بنویس هی بنویس جواب میده...بعدم اگه ببینه شاید خجالت بکشه ولی اگه میدونی بدتر میشه بنویس بعد پاره کن بریز دور...از عطاریم ی مشت دارو آرام بخشو رفع عصبانیت بخرید تا بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا زن نمیگیره  بعدشم اگه اونجوره بندازین زندان یبارم جم شید کتکش بزنید والا اونوق ادم میشه&nb ...

وای واسه همچین ادمی زن گرفتن گناه کبیره هست بخدا.دختر مردم رو بدبخت کنن که چی بشه

خدای خوبم آرامش امروزم رامدیون نگاه مهربانت هستم.این آرامش را برایم تا ابدحفظ کن.
2731
نگو  خیلی بده اونطوری دزد وسایل خونه و جیبتون میشد رفتارش بدتر میشد بدتر از الان اونطوری ا ...

من خودم کارمند دولتیم الان...هنوز اولین حقوقمم نگزفتم...ولی مطمئنم بگیرم همشو ازم میگیره بزور

من خودم کارمند دولتیم الان...هنوز اولین حقوقمم نگزفتم...ولی مطمئنم بگیرم همشو ازم میگیره بزور

پس سعی کن خودتو حتما بکشونی بالاتر

سریع برو یه‌وام بنویس برای خودت یه خونه بخر بده اجاره هرچی درمیاری بره برای وام و خرید خونه که دداشت نتونه بچاپتت

خدایا،مرا آن ده که آن به
2738
اووو همونه پس حریفش نمیشی. زن بگیرید براش

اگه با اونم اینجوری رفتار کرد خو گناهش پای ماست...در ضمن ادم درست و پاکی هم نیست...هیچکدوممون نمیتونیم وجدان خودمونو بزاریم زیرر پا بریم سراغ یه دختری بگیم داداشمون ادم خوبیه بیا زنش شو

اولین حقوقتو که گرفتی لاشو بالا نیار بگو گفتن این ماه برات نمیریزیم یا بگو گفتن چون اولین‌حقوقت باید بره تو دیون یا یه دلیل اینجوری بیار .واسه دومین حقوقتم بگو یه مبلغی گرفتن واسه کلاسی که تو اداره برامون میذارن یه مبلغی صبحانهه یه مبلغی چای قند یه مبلغی باید برای همکارمون هدیه میدادیم یه مبلغی رفته برا معوقاتم از این چیزا بگو

اگه با اونم اینجوری رفتار کرد خو گناهش پای ماست...در ضمن ادم درست و پاکی هم نیست...هیچکدوممون نمیتون ...

منم سالها با این شرایط زندگی کردم

فقط جز دعا کاری از دستتون برنمیاد

الان برادر من خیلی خوب شده مزدوج شده با زنش مثله ملکه ها رفتار میکنه ولی چه فایده بهترین سالهای نوجوانی و جوانی من زیر دستش و زیر اخلاقهای گندش و زیر کتک هاش نابود شد

جلوی همسایه و دوست و فامیل ابرو نداشتم الان نگاهش میکنم نمیتونم اون روزهای تباه شدم رو فراموش کننم یا ببخشمش فقط سکوت میکنم سکوتی که قلبم رو میسوزونه

خدایا،مرا آن ده که آن به

ببین تا وقتی جلو ظلم سکوت میکنین تا وقتی به جای اینکه همتون تو روش واستین به خودکشی فک میکنین همینه.باید دور هم جلوش درآین.زد؛ بزنین فحش داد ؛فحش بدین.دست از پا خطا کرد شکایت کنین.یه بار گیر داد ده دفه گیر بدین.به راه رفتنش.به حرف زدنش...

2706