2733
2734
عنوان

زندگی نابود شده من

1201 بازدید | 61 پست

پست قبلیمو بخونید متوجه میشید این چند ذوز چی بسرم اومده...برادرم کلا ادم ناجوریه...مادرم بعد از 5 سال تحمل چند ماه پیش دل رو به دریا زد و رفت بخاطر ضرب و جرح ازش شکایت کرد...تو این چند سال هممون بارها قصد خودکشی داشتیم از دست این زندگی حتی مادرم...ولی اون برا خودش داره خوش میگذرونه...چند ذوز پیش حکم.جلبش اومد...دیذوزم دوباره اومدن مامورا ولی بیرون نمیرفت و مارو کتک میزد که باید برید رضایت بدین وگرنه دندوناتونو خورد میکنم...نمیدونم سرتونو میبرم و...منم تمام مدت به مادرم فشار میاوردم که رضایت نده اگه رضایت بدی باید تا اخر عمرمون بکشبم ازش...امروز فکر کنم مامورا بیان ورود به منزل داشته باشن...تو اون دعوا و بگیر بگیر دیروز اومده میگه اون سیم کارتاتو بده من سیم کارتی که به اسم خودمه رو بنداز رو گوشیت...منم برا اینکه دوباره کتک کاری شروع نشه سیمکارتو گرفتم اونم سبمکارت منو با دندون شکست...نمیدونم امروز چه اتفاقی قراره بیفته...دعا کنید برامون😢😢😢

پس چرا ادمای ظالم هیچیشون نمیشه...چرا همیشه شانس با اوناس...پس خدا چرا وایستاده جوابشو نمیده...هیچکسم نیست بداد ما برسه...خدایا صدای مارو بشنو😢😢😢

آخی☹️

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗

😢وای خدا اداشتون معتاد نیس

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد هرسختی اسونیه 

همه ماها این دوران بد و تجربه کردیم یا هنوزم درگیرشیم

گاهی با اشتباه یک نفر تمامی ادمهای دور ور بدبخت میشن

مسلما خدا کمک میکنه 

ولی کمی سخت چون خدا  به همه بنده قدرت اختیار داده و به همه م.عقل

فقط میتونم بگم نا امید نباشید

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2738
نه...ولی بد ذاته...کاش معتاد بود

اخه رفتارهاش شبیه ادمهای سالم نیست

من فکر میکنم یه چیزی مصرف میکنه که یهو کنترل رفتاریش از دستش خارج میشه

مامورها بردنش یواشکی بگین یه تست اعتیاد ازش بگیرن

خدایا،مرا آن ده که آن به

ي پيرزن هم نزديك خونمونه ميگفت انقدر پسرم اذيتم ميكنه زنگ زدم پليس ، ميگفت سركارم نميره صب تا شب خونه اذيتم ميكنه 

خدا بهتون كمك كنه ان شالله برادرتم ب راه راست هدايته كنه

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
2706