2737
2734

تو اقدامم ۷روزم از موعدم میگذره اینک چند روزه احساس گرفتگی شدید تو کمر و پهلوم میکنم بماند ترشح بدون بو شفاف زیادی ام دارم بماند لثه هام ورم کرده بعضی جاهاشم زخم شده خییییییلی درد میکنه چیکار کنم کسی با این شرایط بوده؟کیا این علائمو داشتن باردار بودن؟حداقل اگ بدونم از بارداریه خیالم راحت میشه😔حدود ۶روز پیشپ بی بی گذاشتم یه هاله ی خیلییی محو افتاد دیگ نزاشتم از ترس تو تاپیکام هس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آیا ما الان شبیه بیبی چکیم؟!! 😆😆

خب عزیز ۷ روز گذشته برو آز خون حتما نشون میده 

برای مامان شدن من  و همه کسایی که آرزوی مادر شدن دارن دعا کنین. شب و روزم شده گریه . خداروشکر بعداز ۳ سال نازایی و ۳ بار iui ناموفق بلاخره با ivf باردار شدم . خدایا شکرت 
2740
بابا ۷ روز گذشته از موعدت قبلا هم که هاله داشته بزن همین الان مثبته انشاءا.... مبارکت باشه😘

میترسم آخه یکی از دوستام مث من pco بود یک ماه و نیمش بود تازه بی بی چکش هاله انداخت با سونو فهمید بارداره میترسم ناامید شم😔

میترسم آخه یکی از دوستام مث من pco بود یک ماه و نیمش بود تازه بی بی چکش هاله انداخت با سونو فهمید با ...

نه انشاءا... که خبرای خوب میشنوی،نگران نباش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤️لطفا برای شفای همه ی مریضا دعا کنید😘
من چی بگم ک۳۳روز تاخیر پریود دارم و کلی علائم اما حامله نیستم😑🤦🏻‍♀️

😨33روز؟ پری نشدین آز ندادین؟

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست