2733
2739
عنوان

خانوماااا باردارا مامانا با تجربه هااااب دادم برسید😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 108 پست
آیا ما الان شبیه بیبی چکیم؟!! 😆😆 خب عزیز ۷ روز گذشته برو آز خون حتما نشون میده 

مگ من گفتم شما بی بی چکید گفتم کیا این علائمو داشتن و باردار بودن.بعدم میترسم از اونایی باشم ک دیر بتاشون بالا میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چهههههه صبری داری دختر پاشو برو ازمایش مثبتهههه ها من دو روز ب موعدم رفتم ازمایش بتام ۶۷ بود😁

خو آخه منpco هستم پریودمم خیییییییلی نامنظمه برا همین غیرعادی نیس برام😔

2731
مگ من گفتم شما بی بی چکید گفتم کیا این علائمو داشتن و باردار بودن.بعدم میترسم از اونایی باشم ک دیر ب ...

عزیزم من ترشحاتم سفید رنگ و آبکی (پوزش) نفخ دارم  پری هم نشدم احساس خستگی هم دارم آز دادم منفی نه یک بار بلکه دوبار هنوز هم پری نشدم

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست
خو آخه منpco هستم پریودمم خیییییییلی نامنظمه برا همین غیرعادی نیس برام😔

منم بودم ولی با گرمیجات خودم رو درمان کردم 

پریودمم همیشه تا یک هفته تاخیر رو داشت 

خدایا شکرت ..واسه نی نی دار شدن همه منتظرا صلوات بفرستین.
عزیزم من ترشحاتم سفید رنگ و آبکی (پوزش) نفخ دارم  پری هم نشدم احساس خستگی هم دارم آز دادم منفی ...

من تابستون یبار حدود ۲.۳ماه پری نشدم تماااااااااااام علائمو داشتم ۲بارم آز دادم منفی بود جوری بود ک بچه ۲ساله ام قیافمو میدید میگف نی نی داری ولی نداشتم

2740
خدا از دهنت بشنوه دعا کن توروخدا منم ناامید نشم

چشم عزیزم

ان شاءالله که میای از ازمایش و مارو هم تگ میکنی

منم شوهرم نمیزاشت برم ازمایش

بهش نمیگفتم میرفتم

خدایا شکرت ..واسه نی نی دار شدن همه منتظرا صلوات بفرستین.
من تابستون یبار حدود ۲.۳ماه پری نشدم تماااااااااااام علائمو داشتم ۲بارم آز دادم منفی بود جوری بود ک ...

خیلی حس بدی هس... الان بعد از23روز تاخیر امروز صبح بی بی زدم همون موقع یک هاله خیلی خیلی کمرنگ دیدم خخخ شایدم توهمه... حالا گذاشتم خشک بشه شاید بهتر دیده شد.. نمیتونم و نمیدونم بعد این همه تاخیر و آز به بی بی اعتماد کنم  یا ن

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست