2737
2734
عنوان

یه جمله که...

229 بازدید | 16 پست

یه جمله ای که بهتون انگیزه میده و اروم تون می کنه برام بنویسید. 

I can achive everything in the world if I want it and focus on it ;because I'm a woman. 

می تونم هر چیزی رو تو ی این دنیا به دست بیارم، اگه بخوامش و روش تمرکز کنم؛ چون من یه زنم. 🌺💪😉🌺😉

جمله شما چیه؟ 

این نیز بگذرد

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به خيلي چيزا رسيدم كه خيليا نميتونن برسن و بازم ميتونم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

به غمها اهمیت نده 

این نیز بگذرد 

در روی یه پاشنه نمیچرخه

صبح میشه این شب باز میشه این در 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2738

وای من چرا ۴ جمله گفتم 😧

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

خارج ز تو نیست انچه در عالم هست 

از خود بطلب هرانچه خواهی که تویی💪🏽

👈دوتا جوجهعاشق همدیگه می شنهمش با هم بودن.اما وقتی بزرگ می شن هر دو تا خروس می شن ! 👉  نکته ی اخلاقی : تا وقتی جوجه ای عاشق نشو    
2706