2703
2553
عنوان

یه جمله که...

229 بازدید | 16 پست

یه جمله ای که بهتون انگیزه میده و اروم تون می کنه برام بنویسید. 

I can achive everything in the world if I want it and focus on it ;because I'm a woman. 

می تونم هر چیزی رو تو ی این دنیا به دست بیارم، اگه بخوامش و روش تمرکز کنم؛ چون من یه زنم. 🌺💪😉🌺😉

جمله شما چیه؟ 

این نیز بگذرد

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به خيلي چيزا رسيدم كه خيليا نميتونن برسن و بازم ميتونم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2456

به غمها اهمیت نده 

این نیز بگذرد 

در روی یه پاشنه نمیچرخه

صبح میشه این شب باز میشه این در 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2714

وای من چرا ۴ جمله گفتم 😧

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

خارج ز تو نیست انچه در عالم هست 

از خود بطلب هرانچه خواهی که تویی💪🏽

👈دوتا جوجهعاشق همدیگه می شنهمش با هم بودن.اما وقتی بزرگ می شن هر دو تا خروس می شن ! 👉  نکته ی اخلاقی : تا وقتی جوجه ای عاشق نشو    
2706