2733
2739
عنوان

بیاین راه حل بدین😑😑😑😳

100 بازدید | 17 پست

دوست جونیا سلام 

واقعا درمورد این موضوع دارم تاپیک میزنم خندم گرفتهه 😂😂😂😂

توروخدا سرزنشم نکنین خیلی ذهنمو مشغول کرده 

قضیه از این قراره که این ترم یه پسری اومده کلاسمون تازه ورودیه منم ترم ۳ هستم بعدش این پسر خعلیییی خوشگل خوشتیپ خوش پوش تمیز مرتب مودب متین 🙁خلاصه خیلی قیشنگه 

با دخترا هم اصلا حرف نمیزنه 😏😃

یه چند باری چش توچش شدیم یه بارم ازم پرسید کارشناسی هستین یا کاردانی 

بهم بگین من چیکار کنم منم اصلا بهش نگاه نمیکنم که یه وقت متوجه میشه کم نگاهش میکنم 😥

راه حلی دارین؟😕

اول راهه آروم آروم راه میوفته😂

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر با اجازت میتونم‌سوال بپرسم‌اینحا؟ ی سوال؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2740

بهش فک نکن اگ ازت خوشش بیاد خودش میاد سمتت

پسرا پرو تر از این حرفان

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺
بله عزیزم 

مرسی مهربون.بچه ها من حوش داشتم فشار دادم رو صورتم خون مرده شد بعد  مهمونی دعوتم فردا نمیشه با یه چیزی خوبش کنم؟؟؟؟ 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
خواهش می‌کنم گلم  یخ بزار ببین میره

مرسی الان امتحان میکنم خیلی بد شد بعد خونم خیلی پر رنگ شده امکان داره ب خاطر قرص اهن باشه زرشکی‌شده خونم

مرسی الان امتحان میکنم خیلی بد شد بعد خونم خیلی پر رنگ شده امکان داره ب خاطر قرص اهن باشه زرشکی‌شده ...

اره ممکنه من هر وقت جوش میزنم یخ میزارم یا آبلیمو آلوورا میزنم زود میره