2733
2734
جان مادرت نرو سمت دعا  گول نخور که آیه قرآن مینویسن  شرکه این کار  بدبختی میاره&nb ...

منم اعتقاد ندارم ب این دعا نویسا

ما خالق زندگی خودمان هستیم...آرامش از من آغاز می شود...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

توقعاتتو بیار پایین... اینو از جمله ای که گفتی دندون پزشک میخوام گفتم. با ادمی که از جنبه های دیگه خ ...

خب باید هم سطح باشیم یا نه؟

2731
گشتم نگرد،نگرد نیست😂😂😂😂

هست خوبم هست

اینو از ازدواج های دوستام فهمیدم

هر روز یکی از دوستام داره ازدواج میکنه

همه هم با پزشک 

هست خوبم هست اینو از ازدواج های دوستام فهمیدم هر روز یکی از دوستام داره ازدواج میکنه همه هم با پز ...

عزیزم ان شاءالله شما هم ازدواج خوب وموفقی داشته باشی.من شوخی کردم.با پزشک ازدواج کردن که مهم نیست مهم اینه که انسانیت داشته باشه حالا تو هر شغلی باشه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2740

سلام .انشالله موفق باشید.

شماها چرا اینجوری به این بنده خدا راهنمایی میدین.

خب ایشون ک حرف بدی نزدن. خودتون ازدواج کردین حالا راضی هستید یا نیستید کار ندارم. ایشونم مثل هر انسانی دلش میخواد ازدواج کنه.

ببینید چندتا نکته بگم :  بنظرمن اول سعی کنید تو اجتماع زیاد دیده بشید...تو مهمانی ها ،،،مراسم ها ک دعوت میشید،، مخصوصأ عروسی ها ،،،حتی مراسم های مذهبی و مساجد.

همیشه شرکت کنید ( چون ممکنه یه نفر همونجا چشمش شمارو بگیره). جاهایی ک دعوت میشید برید ...جدا از اون مسجد برید واسه نماز و...مراسم ها و..

۲، دوم اینکه توکلتون برخدا باشه ، دعا کردن ، چله حدیث کسا ، زیارت عاشورا و...نماز های حاجت ( استغاثه ب حضرت زهرا س و نماز استغاثه ب امام زمان عج ) اینا واقعی هست ،مطمئن باشید ج میده. خیلی ها نتیجشو دیدن.

۳، سوم اینکه خودتون رو طوری به اطرافیان نشون بدید که سنگین باشید. چون پسرها یا مردها از دختری که خودشو بهش نشون بده خوششون نمیاد، بدتر دل زده هم میشه. 

یاعلی مدد.

سلام .انشالله موفق باشید. شماها چرا اینجوری به این بنده خدا راهنمایی میدین. خب ایشون ک حرف بدی نزد ...

اینا مال قدیمه الان معیارا عوض شده

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
خدا نکشتت دختر روده بر شدم 

فداتم😂😘

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
سلام .انشالله موفق باشید. شماها چرا اینجوری به این بنده خدا راهنمایی میدین. خب ایشون ک حرف بدی نزد ...

ممنونم واقعا

2706