2752
2734
عنوان

نذاشت خودم حساب کنم،مجدد بگم؟؟

105 بازدید | 10 پست

من از ی کیف خوشم میومد اما وارداتی بود و ۹۰ روز طول میکشید تا برسه ب دستم 

خیلی دیر بود و دنبال همچین کیفی بودم 

نامزدم گفت آشنا داره تو کار کیف 

خلاصه رفت پیش آشناش و فیلم گرفت از  کیفا فرستاد 

از دوتا کیف خوشم اومد و خوشگل بودن 

برام خرید و دوبار گفتم اوکی شماره کارت بده نداد و خودش حساب کرد 

دیگه نیازی هست ک بگم؟

دوبار بهش گفتم گفت حرفشو نزن 

نه دیگه لازم نیست 

نامزد عقدیته یا زیدت؟ 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بذار حساب کنه نامزدته دوست داره😍

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

پسرا خوششون میاد خودشون برا کسی ک دوسشون دارن هزینه کنن

حالا یبار دیگه بگو 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻