2733
2739
عزیزم ازدواج نیاز طبیعی انسانه و مایه آرامشی درونی ،حس پدر شدن ، مادر شدن اینارو نمیشه انکار کرد که ...

نیاز هست اما هدف نیست .اینکه کسی فکر کنه سنش رفته بالا ازدواج نکرده پس افسرده بشه خیلی بده.خیلی ازدواجها مایه آرامش درونی هم نیست‌ که نمونه اش را دراین سایت باهرنوع تاپیکی  همه دارن میبینن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاله من 38سالشه کاراشو کرد عید میره استرالیا بخدا حسودیم میشه بهش کلی خواستگارم داشت هدفش چیز دیگه ...

خب همممههه نیاز دارن یه جنس مخالف تو زندگیشون باشه. شما چون نیاز خودت برطرف شده اصلا نمیتونی نبودش رو درک کنی. فک میکنی اگر نبود هم فرقی ب حالت نمیکرد.. یه عده دوس دارن این نیاز تو مسیر درست و اخلاقیش شکل بگیره توی بستر خانواده. یه عده هم نه ب ازدواج های سفید بسنده میکنن. ک من  هر دو مورد رو  تایید میکنم هرکس یه کدوم با روحیاتش میخوره. اما اصلا و ابدا نمیتونم بپذیرم ک نبود جنس مخالف تو زندگی و محبت و توجه اش آدم رو اذیت نمیکنه.

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
2731
2740
من همه روشا رورفتم می گم برات ببین کدومو نرفتی برو شاید جواب داد دعا انواع ندر ها ختم ها امام زاده ...

ببین منم همه این راه ها رو  تا حدودی رفتم ب قصد شوهر کردن ولی تقریبا همه بی جواب موند. حس میکنم اون زمانی ک بخواد بیاد میاد. ب این چیزا نیس. ولی فقط میدونم ک روش سنتی دیگه. ادم خودش باید یه حرکت بزنه. خودش باید مخ بزنه. البته از دوس پسر و اینا شوهر درنمیاد. باید یه جوری با سیاست بتونی کسی رو جذب کنی. 

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم

من فکر کنم خیلی شرایطم خوبه خودم خبر ندارم!!!شوهر دارم ولی ی روز تو هفته میبینمش و هیچ وقت کاری ب من نداشت و ازادیم صد برابر مجردیم شد.استقلال مالی هم دارم.فقط اسیر بچه ام هیچ جا نمیتونم برم

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست

امیدوارم اینهمه سال ارزش اومدن یک مرد خوب و خانواده دار رو برای شما داشته باشه و همین امسال مقدمات زندگی مشترکی پر از عشق براتون رقم بخوره... مهم زمان نیست ، کیفیت زندگی و شاد زیستن با ارزشه.

من هم ۳۳ سال دارم و دخترم. اما زندگی هنوز هم شیرین هست در کنار تمام سختی ها... خداوند حواسش به هر دلی هست...از دل یک دانه تا ورای این دنیا

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706