2733
2734
وقتی فک میکنم انسان یکی از گونه های نخستی هاست ... ب فلسفه هستی و ادم و حوا شک میکنم 😏

شک نکن.شناختت رو بیشتر کن.اگه بری کانال استاد تمام شک هات از بین میره.ان شاالله آروم و شاد میشی.خصوصا اگه برنامه ی شخصی از استاد بگیری

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا؟

سایت همسر یابی

ب آشناها بسپار که معرفیت کنن

توو مسجدم هستم خانم جلسه هایی که معرفی میکنن

دختر عموی من اینجوری ازدواج کرد توو مسجد خانم جلسه معرفی کرد ب مادرشوهرش اونم رفتن دیدین رفت و امد کردن گرفتن

الان خوشبخته خداروشکر

2742
چه جالبه متاهلا دنبال زندگیه مجردان  مجردا دنبال متاهلی کلا عجیبه من حسرت آزادیه شماهارو دارم ...

آزادی هم تا یه سنی دلچسبه. تا زیر سی سال آدم دلش میخواد آزاد باشه خوش باشه, اما بالای سی سال دیگه واقعا آدم ب همدم احتیاج داره

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
2740
فقط کشورهای جهان سوم هست که خوشبختی را توی ازدواج کردن میبینن و پدر مادرها از اینکه بچه هاشون رفتن س ...

ربطی ب جهان سومی نداره این مورد. بده آدم واسه خودش تشکیل زندگی بده, شوهر کنه بچه دار شه? خوشبختی واسه هرکسی یه تعریف داره. این خانوم هم الان کارشو داره, ازادیشو  داره اما اون جور ک باید احساس خوشی نمیکنه ب همدم احتیاج داره. یه نیاز درونی و غریزیه. 

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم

من همه روشا رورفتم می گم برات ببین کدومو نرفتی برو شاید جواب داد

دعا انواع ندر ها ختم ها امام زاده ها امامان

انواع دعا نویسان و طلسم و کوفتو...

عمل بینی لاغر شدن رنگ مو لنز طبی ارتودنسی 

سایت های همسر یابی

دوستی با بیش از ۴۰ پسر که همه قصد سو استفاده داشتن و کات کردن

سپردن با دوستان و آشنایان

حضور در اماکن اجتماعی 

دیگه نمی شه دیگه چه می شه کرد

آزادی هم تا یه سنی دلچسبه. تا زیر سی سال آدم دلش میخواد آزاد باشه خوش باشه, اما بالای سی سال دیگه وا ...

خاله من 38سالشه کاراشو کرد عید میره استرالیا

بخدا حسودیم میشه بهش کلی خواستگارم داشت هدفش چیز دیگه بود کلی درس خوند کار کرد الانم میره نبال آرزوهاش.

همدمو تنها نبودن شوهر کردن نیس عزیزم

من شوهر دارم مرد خوبیه ولی هیچ وقت نتونسم دوسش داشته باشم 

الانم حس میکنم حالم از هرچی مرده بهم میخوره دلم آزادی میخواد دلم مجردی میخواد

فقط کشورهای جهان سوم هست که خوشبختی را توی ازدواج کردن میبینن و پدر مادرها از اینکه بچه هاشون رفتن س ...

عزیزم ازدواج نیاز طبیعی انسانه و مایه آرامشی درونی ،حس پدر شدن ، مادر شدن اینارو نمیشه انکار کرد که ، به امید  ازدواج موفق برای مجردا ان شا الله

فقط اونا که میگن حالا ما ازدواج کردیم فلان شدیم و... باشه شما درست میگید برید طلاق بگیرد

اخ اگه میشد

بخدا من آرزومه ولی خانوادم نمیزارن 

پشتوانه مالی ام ندارم وگرنه درجا طلاق میگرعتم

سایت همسر یابی ب آشناها بسپار که معرفیت کنن توو مسجدم هستم خانم جلسه هایی که معرفی میکنن دختر عمو ...

همه راهارو رفتم پست بعدیمو بخون واااای حالم از این جلسه ای ها بهم می خوره اتفاقا خواستگار اون جوری هم داشتم خدا زیادشون کنه فقط حرف و ظاهرن

2706