2737
2739
عنوان

اونایی که مهریه میگیرید یا اطرافیانتون مهریه میدن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 66 پست
خب چی زیر بار مهریه نرن که بهشون دختر نمیدن

حقوق برابر مث حق طلاق و تحصیل و خروج از کشور بجاش مهریه نباشه

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته گفته .ولی منم بهت میگم اعتماد نکن ... وگرنه میتونه بگه بزار از الان حق طلاق رو بهت بدم تا برگ ...

خب تا تو دفتر خونه حق طلاقو نده که برنمیگردم اونفدر خر نیستم برگع رو میگیرم میذارم خونه بابام بعدش برمیگردم اگر اذیت کرد به جوری فرار میکنم از دستش

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
چکار کردی تو حلال کردی و تمام

آره بابابخشیدم تموم شد یه ریالم نداد ولی طلاقمون فقط محضرش مونده با اینکه من 3تا حکم مهم داشتم ضدش ولی دیگه تحملم تموم شده اونم وکیل کله گنده گرفته بود آخریا 

2728
مرد هایی ک زیر بار مهریه میرن اینم میشه عاقبتشون😑توقیف اموال و حکم جلب☺️

شوهر من زیر بار مهریه نرفت 

انصافا مرده خوبیه من مهریه نمیخوام 

ولی اگه فردا روز براش اتفاقی بیفته اموالش بین مدر و مادر تقسیم میشه به من و دخترم چی میرسه؟؟

ولی اگه مهریه ام بالا بود همه پولاش جا مهریه به من میرسید 

خدا شاهده مهریه رو فقط برا خدای نکرده بعد وجودش میخوام 

وگرنه باشه بالا سرم هیچی نمیخوام 

آره بابابخشیدم تموم شد یه ریالم نداد ولی طلاقمون فقط محضرش مونده با اینکه من 3تا حکم مهم داشتم ضدش و ...

من یه جا خوندم .اگه زن مجبور شه به خاطر نجات خودش و طلاقش از مهریش بگذره .اونوقت عذاب برای مرد در اون دنیا به خاطر ندادن مهریه نازل میشه .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
خب تا تو دفتر خونه حق طلاقو نده که برنمیگردم اونفدر خر نیستم برگع رو میگیرم میذارم خونه بابام بعدش ب ...

خوب من شنیدم حق طلاق اندازه کشکم اثر ندار فقط صوریه و برای اینکه واقعی باشه وکیل خوب می خواد سر در بیاره از کارا اکثرا صورین

2738
مرد هایی ک زیر بار مهریه میرن اینم میشه عاقبتشون😑توقیف اموال و حکم جلب☺️

مرد اگه مرد باشه زنشو ازدست نمیده...خانوما خیلی بسازترن اگه مشکلی باشه سعی میکنن حل کنن مردا چی ننه باباشونو میارن اخرسرم خیانت!حقشونه هروقت قانون بذارن نردی که خیانت کنه رو عضوشو قطع میکنن زنهاهم مهریه نمیگیرن

من یه جا خوندم .اگه زن مجبور شه به خاطر نجات خودش و طلاقش از مهریش بگذره .اونوقت عذاب برای مرد در او ...

خیلی اذیت شدم 2سال میرفتم میومدم آره قلبا راضی نبودم به بخشش ولی دیگه نمتونستم محیط پاسگاه دادگاه و قیافه نحس مامانش تحمل کنم 

شوهر من زیر بار مهریه نرفت  انصافا مرده خوبیه من مهریه نمیخوام  ولی اگه فردا روز براش ات ...

اموالش به دخترش میرسع چجوری میگید به دخترم چی میرسع؟

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
حقوق برابر مث حق طلاق و تحصیل و خروج از کشور بجاش مهریه نباشه

زرشک 

وکیلم خوب چیزی گفت اونقدر درس بخون تا جونت دربیاد اونقدر کار کن تا بمیری هر گوری ام خواستی برو

هیچی مهریه نمیشه برای زن

ببین زنی بود شوهرش مرد تریلی شوهرشو میخواستن پدرشوهر مادرشوهرش بکشن بالا یک هشتم به زنه میرسیر فقط یه مبلغ ناچیز

300 تا سکه مهریه داشت چکار کرد گذاست احرا تریلی رو برد جای مهریه اش اگر مهریه نداست حق تحصیل داشت چی میشد هیچی نمیشد به درد سر گورشم نمیخوزد

هیچی نمیشه مهریه 

زنایی که مهریه نمبندازن اشتباه بس بزرگی میکنن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

لامصـــب با این نرخ سکه دیگه دختر مذهبی هم نمیشه گرفت

!!! چهارده تا سکه هم حساب میکنی خیلی زیاده باید یکیو پیدا کنیم به یگانگی خدا راضی باشه

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...
2706