2737
2734
عنوان

اونایی که مهریه میگیرید یا اطرافیانتون مهریه میدن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگم یگانگی خدا هم زیاده لعنتی 4700😂😂😂😂😂 یه زنی پیدا کنید کلا اعتقاد به هیچی نداشته باشه

نه خدای به ما رحم کنن

تازه اینجا رسمه جهازم با پسره

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...
من تا حالا نشنیده بودم تک دختر بودن تاثیری در ارث بردن زیاد داشته باشه!

سرچ کن 

خانواده ای که دختر دارن فقط و پسر ندارن 

دختر فقط نصف اموال و میبره

اگه وکیلم میشناسی بپرس 

حالا خدا کنه من اشتباه کنم 

2731
مگه حقوقش توقیف نمیشه؟

نه تا زمانی که سکه میده اونم مگه اینطوری سر ماه ببره بده الان ۳ تا سکه رو نداده تا بازم زنش بدوه دنبال پرونده یه جورای میخواد دق بده اون طلاق بگیره از همه بهتر تمکینه  سعی کن تو اون موفق باشی کار طلاقت راحت تره

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
نه تا زمانی که سکه میده اونم مگه اینطوری سر ماه ببره بده الان ۳ تا سکه رو نداده تا بازم زنش بدوه دنب ...

سلام چن تا سکه ندی میتونن حکم جلب صادر کنن یا محدودیتی نداره برا یدونه سکه عقب افتاده هم حکم جلب میدن?

برای ۱ دونه هم میتونی پیگیری کنی ولی عذاب اوره جاری من بار اول ۸ تا رو باهم گرفت برادر شوهرمو انداخت زندون وِی الان ۳ تا عقب افتاده فعلا ک اری نکرده

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢