2737
2734

کلی سرزنشش کردم که چرا اعتماد کردی به داداشت،چرا هیچ مدرکی از این ماشین نداری ،چرا حرف منو گوش ندادی اون موقع که گفتمت که داداشت خوب تو کارتو محکم کاری کن نکردی؟خودشم قبول کرده که اشتباه کرده و نباید بهش اعتماد میکرده،میگه داداشمه فکر نمیکردم این کارو کنه،اینم بگم همکار برادرشوهرم به شوهرم گفته که داداشت ماشینو فروخته مطمئنیم که فروخته،شوهرم امروز ساعت ۴بعدازظهر به داداشش زنگ زد و بروشم نیاورد که میدونه ماشینو فروخته بعد بهش گفت که ماشینو بیار میخوایم شام بریم مهمونی گفت باشه ساعت ۷ میارم،شوهرم ساعت ۷ بهش زنگ زد زنگارو که جواب نمیده شوهرم اس داد که  پس ماشینو نیاوردی گفت که  رفتم جایی و صبح برات میارم شوهرم میگه  فعلا بروش نیارم تا شاید یه جوری پولشو از اونایی که بالا کشیدن پس بگیره  وماشینمونو که بخاطر بدهیش داده  پس بگیره،میگه اگه بفهمه که میدونیم خاطر جمع میشه و برای پس گرفتن ماشین تلاشی نمیکنه.خودم سردرد گرفتم از بس ناراحتی کردم،شوهرمو چیکار کنم؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو دیگه  بهش غر  نزن  بزا خانوادشو بشناسه   بیاد سمت تو

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731
2738

تو سرش نکوب دیگه خودش پی برده اشتباه کرده 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
تو دیگه  بهش غر  نزن  بزا خانوادشو بشناسه   بیاد سمت تو

بخدا هی با خودم اگه خداینکرده با این ماشین تصادف میکرد و خودشم از دست میدادم اون وقت چیکار میکردم،اینجوری دارم خودمو آروم میکنم.

میشه یه خلاصه توضیح بیشتر بدی؟؟امیدوارم پولتون بهتون برگرده

شوهرم یه سمند ۶ماه پیش میگیره از نمایشگاهی که برادرش توش کار میکنه اون موقع ۵۰تومن داد همه کارای قولنامه و سند مدرکشو برادرش انجام داد،شوهرمم سهل انگاری کرد و نرفت قولنامه مالکیت ماشینو بگیره،برادرشوهرم چنروز پیش اومد ماشینمونو به عنوان قرض برد،بعد دیشب همکار برادرشوهرم که اتفاقی شوهرمو تو خیابون دیده به شوهرم گفت ماشینتو چقد فروختی به فلانی؟ گفت من ماشین نفروختم گفت چی میگی مهدی ماشینو فروخته به فلانی حتی به خریدارم جلو شوهرم زنگ زد و یه جورایی مطمئنیم که فروخته،برادرشوهرم یه نفر ۲۰۰،۳۰۰ ملیون پولشد سرش کلاه گذاشتن و خوردن باز برادرشوهرم به یه نفر بدهکار بوده داشتن چکشو برگشت میزدن اینم بدون اجازه شوهرم ماشینو فروخته،

2706