2737
2734
عنوان

یلدا برای تازه عروس❤️

3278 بازدید | 150 پست

سلام دوستای خوشگل💙🌹💋❤️

ما انشاالله برای یلدا برای عروس خوشگلمون میخوایم یلدایی ببریم

میشه یه پیشنهاد متفاوت بدین😍یه چیزی که لایق یه عروس زیبا باشه🌹مرسییییییی از همتون

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سرویس طلا

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2728
طلاببریدسرویس

برای بله برون سرویس کامل خریدیم ضمن اینکه برادرام باهم نفری یه نیم سکه گرفتن حالا موندیم ما دوتا خواهر و پدرو مادرم🙏

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
خوشبحال عروستون😁😀

خوش به حال ما 😍

2738
کاش واسه منم بیارن☹☹البته من نامزدم ماه دیگ عقدمه

انشاالله میارن عزیزم🌹

خوشبحالش من نه مادرشوهر دارم نه خاهر شوهر نه هیچی

خودم باید بخرم کادو کنم تزیین کنم بدم دست شوهرم بیارع واسم مثل عقدمون😭😭😭😭😭😭

اجیل بخرید یکم داداشت ببرش پالتو اینا بخره براش یکم میوه و هندوانه تزیین شده با طلا اینا اگه میخایین ببرید

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
برای بله برون سرویس کامل خریدیم ضمن اینکه برادرام باهم نفری یه نیم سکه گرفتن حالا موندیم ما دوتا خوا ...

لباس بگیریدیاپول بدید

⦉ ٺۅ یھ ݩڣــࢪۍ ۅلۍ ھݦھ دݩیأی ݦݩے♥️🫂 خدایا شکرت
خوش بحال عروستون😞 همینک ب فکرش هستین هزاربرابر ارزش داره

عزیزم چرا ناراحت؟خدا منو بکشه که ناراحتت کردم لطف داری 🌹

2706