2703
2553
عنوان

یلدا برای تازه عروس❤️

3277 بازدید | 150 پست

سلام دوستای خوشگل💙🌹💋❤️

ما انشاالله برای یلدا برای عروس خوشگلمون میخوایم یلدایی ببریم

میشه یه پیشنهاد متفاوت بدین😍یه چیزی که لایق یه عروس زیبا باشه🌹مرسییییییی از همتون

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرویس طلا

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2456
طلاببریدسرویس

برای بله برون سرویس کامل خریدیم ضمن اینکه برادرام باهم نفری یه نیم سکه گرفتن حالا موندیم ما دوتا خواهر و پدرو مادرم🙏

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
خوشبحال عروستون😁😀

خوش به حال ما 😍

2714
کاش واسه منم بیارن☹☹البته من نامزدم ماه دیگ عقدمه

انشاالله میارن عزیزم🌹

خوشبحالش من نه مادرشوهر دارم نه خاهر شوهر نه هیچی

خودم باید بخرم کادو کنم تزیین کنم بدم دست شوهرم بیارع واسم مثل عقدمون😭😭😭😭😭😭

اجیل بخرید یکم داداشت ببرش پالتو اینا بخره براش یکم میوه و هندوانه تزیین شده با طلا اینا اگه میخایین ببرید

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
برای بله برون سرویس کامل خریدیم ضمن اینکه برادرام باهم نفری یه نیم سکه گرفتن حالا موندیم ما دوتا خوا ...

لباس بگیریدیاپول بدید

⦉ ٺۅ یھ ݩڣــࢪۍ ۅلۍ ھݦھ دݩیأی ݦݩے♥️🫂 خدایا شکرت
خوش بحال عروستون😞 همینک ب فکرش هستین هزاربرابر ارزش داره

عزیزم چرا ناراحت؟خدا منو بکشه که ناراحتت کردم لطف داری 🌹

2706